Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van, akinek konkrétan a...

Van, akinek konkrétan a kórházi körülmények vagy az ellátás miatt halt meg ismerőse covidban? Illetve mi az egészségügyről a véleményetek? Hogyan lehetne hazahívni azokat az orvosokat, akik 3000-5000 euroért elmentek külföldre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti az orvosok annál többet keresnek külföldön, és nem nem lehet őket hazahívni, aki egyszer megtapasztalja az ottani KÖRÜLMÉNYEKET, a hangulatot, és persze a fizetést az nem fog hazajönni.

Mellelseg miért van az, hogy az emberek orvosokban gondolkodnak ha egészségügyről van szó? A gyógytornász, a laboros, a mentős, az ápoló az miért nem hazahívandó? Mert abból azt hiszitek van elég, vagy mert azt olyan könnyű képezni?

Az egészségügyben egy orvosra jut öt szakdolgozó, vagyis jutna, de nincs elég.

2020. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen. Magam gerincsérves vagyok. Szerettem volna munka mellett a gyógytornász szakot elvégezni. De nincs se estin, se levelezőn lehetőség. És tök vicces. De pl a hiányszakmákban van a legmagasabb tandíj. 300 ezer ft/félév a diatetikus képzés. Nem egészen értem,hogy miért nem ingyenes az, ami hiányzik.
2020. dec. 29. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik elmentek külföldre ,azokat nem kell hazahívni,az itthoniakat kell megbecsülni erkölcsileg és anyagilag.
2020. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Egy angliában dolgozó intenzives magyar orvos nyilatkozott mert ugye a magyaroknak pofa alap, tilalom van. Az inteziv osztályokon ahol pl. a covidos lélegeztetőgépes betegeket ápolják egyértelmű összefüggés mutatható ki a halálesetek és az ápolók létszáma között.

Nem sokáig keresni az okokat miért vagyunk ilyen előkelő helyen a halálozási statisztikákban.

Kíváncsi leszek hogy mi lesz amikor megszűnik a felmondási tilalom hányan fognak lelépni az egészségügyből.

2020. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azért halt meg ismerősöm mert a covid miatt nem fogadták vizsgálatra, mire oda jutott addigra nem volt operalhato.
2020. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!