Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzékiek miért ítélik...

Az ellenzékiek miért ítélik el Szájert Józskát? Nem képmutatás ez a részükről, amikor pont ők hangoztatják, hogy mindenkit el kell fogadni, legyen Budapest Pride meg stb..?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mikor hangoztattam ilyet? Vérnáci vagyok.
2020. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem lehet megérteni, hogy miért baj az ilyen? Itt nem arról van szó, hogy kábítószerezett, vagy hogy meleg. Még az se lenne akkora nagy baj, ha azt vesszük figyelemben, hogy a járvány-ügyi rendeletekre fittyet hányt.

Volt egy titka. Egy titok, amivel lehet zsarolni s nem csak őt. Ott van a felesége, Handó Tünde, a barátiköre. Ha egy ilyen információ rossz kezekbe kerül, akkor nagy problémát tud gerjeszteni. Nemzetbiztonsági kockázatnak hívják az ilyet. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e erről meghallgatás, a miniszterelnökkel együtt.

2020. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát most hogy kiderült, már nem lehet vele zsarolni
2020. dec. 4. 20:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy őszintén kérdezem én, ha ateista lennék és elkezdhetek prédikálni a templomba, hogy hogyan kell jó kereszténynek lenni akkor nekem lesz igaza? Vagy egy rabbi megmondhatja egy muszlimnak, hogy mitől vagy jó muszlim?
2020. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Hát most hogy kiderült, már nem lehet vele zsarolni"

Most MÁR. Eddig lehetett és 10 éve vannak kormányon. Maga Szájer egy eléggé befolyásos ember volt a pártban és úgy az egész magyar közéletben. Lehetett irányítani és Bayer nyilatkozata alapján nem 1-2 ilyen ember van/volt körülöttük.

2020. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Képmutatás? Részükről?

És amit folyamatosan hirdet a Vezír, hogy keresztény, meg család, holott ilyen esetek derülnek ki a berkükben, a fő keresztényi központban, nem képmutatás?

2020. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A kereszténysèg tiltja a melegorgiát?
2020. dec. 4. 21:40
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja, hogy troll vagy. Oké..
2020. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tiltja vagy nem? Van erről szó a bibliában?
2020. dec. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!