Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az emberek miért nem értik...

Az emberek miért nem értik meg és maradnak otthol?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
#8: Ki kötelez rá, hogy minimálbérért dolgozz?
2020. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
Így van, nem kell minimál bérért dolgozni, lehet menni külföldre kalandozni! Meg itthon is van munka mint a szemét de ha nincs akkor majd teremtenek! Varga Mihály teremt! Szóval volt, én és lesz munka! Értem??
2020. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell a munkára meg a pénzre fogni, ez egész egyszerűen csak intelligencia kérdése.


Vannak olyan országok, ahol jár segély azoknak, akik elvesztették a járvány miatt az állásukat, de ugyanúgy nem maradnak otthon a buta emberek ott sem.


Olyan ismerősöm is van, aki home office-ban dolgozik, így otthon maradhat és mégse esik ki a jövedelme. Mégis állandóan kijárkál ide-oda, nem marad otthon. Az indoka annyi, hogy "szép idő van". Korábban, amikor szép idő volt, hiába hívtam kirándulni, inkább otthon ült és tévét nézett egész nap.


Szóval inkább arról van szó, hogy sokan kényszeresen pont az ellenkezőjét akarják csinálni annak, ami elő van írva, mert azt hiszik, ők okosabbak és mindent jobban tudnak.


Egyetlen esetben látom indokoltnak azt, ha valaki nem marad otthon, ez pedig az, ha olyan munkája van, ami személyes jelenlétet igényel, pl. orvos, ápoló, bolti dolgozó, futár, szemétszállító stb.

2020. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Itthon dekkolok lassan 2 hónapja. Talán 2x, 3 x mozdultam ki ,amikor nagyon kellett. Pl bejelenteni a NAV-nál, hogy "szeretném" magam után fizetni az egészségügyi hozzájárulást.
2020. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Az egy dolog, hogy az ember elmegy dolgozni. Dolgozni kell és kész. De pl ma, vasárnap délben a szomszéd a családjával együtt beült a kocsiba, majd nem sokkal később hazajöttek, új halakat vettek az akváriumba. Nem tudom megérteni, az ilyeneket miért most kell, pláne miért családostól.
2020. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 árokpart ***** válasza:
54%
Miért ne mehetnének. Abba kellene már hagyni ezt a hisztit, mert már borzasztóan unalmas.
2020. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%

Azért ,mert sz.rnak a pofon otthonmaradni

Majd kíváncsi vagyok májusban mi lesz, hétfőn még irkáljátok,hogy #maraggyotthon , aztán kedden orbán "feloldja" a hatalmas "kijárási korlátozásait" ,akkor már nem lesz vele problémátok ? :D Ti nyugodtan poshadjatok meg otthon a nyugdíjig ,senki nem tiltja meg

2020. ápr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Május 4-től nyit az ország, vége lesz a maradj otthonnak hamarosan. Majd a nyuggereknek kell cska otthon maradni.
2020. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!