Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért van, hogy Amerikában...

Az miért van, hogy Amerikában tovább maradnak fiatalosak az emberek, mint Európában?

Figyelt kérdés

Trump meg Clinton is úgy néznek ki, mint akik az 50-es éveik közepén járnak.A valóságban meg mindegyik bőven nyugdíjas korú, 70.

Nem hiszem, hogy tele lennének botoxxal.Trump ráadásul a gyors kajákra esküszik.

A másik a mozgásuk.Egyenes a hátuk, fürgék, aktívak.



De, például a hírességek is.

Egy 28 éves simán eljátszik 17 évest egy filmben.


Youtubeon is megnézzük átlag amerikai videóbloggereket, némelyik 32 évesen is úgy néz ki, mint egy 20 éves.



Minek köszönhető ez?



2016. nov. 12. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressz eltérő mértéke. Ha megnézed, nálunk is így van a jobb országokban, a német nyuggerek úgy mennek mint a csík. Nálunk egy fiatal 20 évesen már belepistulhat a kilátástalanságba. A nyuggerekről ne is beszéljünk, tiszta roncsok.
2016. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi cégünknél a biztonsági főnök 67 éves. Egy nyugger rendőr aki 48 évesen ment nyugdíjba ugy néz ki mint aki most 50. ba+


És őszintén bevallja -életemben nem dolgoztam.

2016. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk Trump meg Clinton életében nem dolgozott semmit.

Ez nem amerikai dolog, hanem burzsuj dolog.

A burzsujok nálunk is meg vannak kímélve.

2016. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát azért egy 28 éves nem játszik el simán egy 17 évest, engem mindig határozottan idegesít is, amikor ezzel próbálkoznak. A múltkor az egyik filmben a hősszerelmes tinifiú azon panaszkodott, hogy még nem nő a szakálla, miközben a színésznek olyan sűrű arcszőrzete volt, hogy hiába volt tükörsimára borotválva, csak úgy kékült-feketült tőle a képernyő. :D Egy csomó filmet a hasonló bakijaik miatt nem is néztem végig.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem néznek ki fiatalabbnak. Merészebben, fiatalosabban festenek hajat és sminkelnek (férfiak is, főleg nyilvános szereplés alkalmával), mint itt szokás, ez tény. De ezt leszámítva szerintem Trump is, Clinton is pont a korának megfelelően néz ki. Nekem a nagyszüleim is meg a szüleim is fiatalosabbak voltak ennyi idősen, mint ők.


Ezek mellett azért igaza van az első válaszolónak, a stresszfaktor nagyon fontos tényező az öregedés üteme szempontjából. De ez nem konkrétan a megélt stresszel áll egyenes arányban, hanem azzal, hogy a megélt stresszt ki mennyire tudta feldolgozni és mennyire nem. Vannak akik hadifogságból is fütyörészve szöknek haza (nagyapám például), mások meg képesek beleőszülni egy mezei vizsgaidőszakba is (egykori évfolyamtársam például).

2016. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a tvseket, celebeket, énekeseket hogy mind fiatalosak.

Ez attól függ mivel foglalkoztál régebben.

Mamám aki egész életében dolgozott,76 évesen nem bír 15 percnél többet gyalogolni folyamatosan és kb 15 éve biciklire se ült.

Barátnőm papája kb ennyi idős de eljár még kocogni. Ő mérnökként dolgozott.

2016. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

'Trump meg Clinton is úgy néznek ki, mint akik az 50-es éveik közepén járnak.'


Mióta? Én 23 éves vagyok, de ha

úgy fogok kinézni az 50-es éveim közepén mint Trump most, akkor fel is kötöm magam.

2016. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott nem láncdohányos mindenk.
2016. nov. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!