Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért úgy maradnak...

Az emberek miért úgy maradnak ki az szavazásokból, hogy "jaj ez amúgy se nyerhet, mert kicsi, ezért inkább nem szavazok"?

Figyelt kérdés
Ha mindenki így fog továbbra is gondolkodni, akkor még marad ez az állapot sokáig !
2014. szept. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a baloldalt kellene megújítani teljesen, és eltávolítani a megbukott, impotens vezetőket onnan. Mivel rengeteg baloldali beállítottságú ember azért nem megy el szavazni, mert nincs kire. Folytatják a gyűlöletkampányt, a fröcsögést az ATV-n, de elképzelésük az ország helyzetének javítására nincs. Csak annyi, hogy legyen kormányváltás. Nos kérem, ez a buta embereknek elég lehet, de akiknek kicsit is helyén van az eszük, azoknak nem.

A kormány szidásával nem fog a baloldal helyzete megoldódni.

2014. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Az emberekkel a "jaj ezzel a párttal nagyon egyetértek, nagyon jó a programja, de kicsi és amúgy se nyer, inkább szavazok arra akit nem annyira utálok, de nagy" mentalitás a legnagyobb baj.


Amúgy mennyivel jobb lenne, ha a mai helyzet helyett pl. 8-10 db kis párt lenne bent a parlamentben.

2014. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt látod, hogy a 40 kilós ismerősöd összeverekedik egy 160 kilós bikával, akkor szívesen beszállsz a küzdelembe?

Gondolom nem.

Az emberek meg azzal vannak, aki a hitelesség mellett erős is.

2014. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Úgy maradnak el a szavazásokról, hogy gyáva besz_ari emberek, és még arra sem képesek, hogy a ZÁRT szavazófülke magányában fel merjék vállani az akaratukat. Be vannak tojva, hogy jajmileszha...és hagyták magukat agymosni. Ezért egyszerűbb nekik el sem menni.
2014. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek meg azzal vannak, aki a hitelesség mellett erős is."


Szerinted Orbán hiteles ember és erős is? Vagy Lázár? vagy a többi elmeháborodott megalomán zsarnok? Egy frászt!


Egyikük sem hiteles, csak agymosni képes, megfélemlíteni és visszahozni a rákospajtáselvtársi időket. Mivel a magyar ember alapból birka és besz_ri típus, ezért könnyű megfélemíteni. Ezért áll a 160 kg-s bika mellé, nem azért, mert az "hiteles és erős" volna.

2014. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem voltam még idén szavazni, mert nincs olyan korrekt alternatíva, akire jó lelkiismerettel rá tudnám nyomni az X-et. Talán ha Schiffer előbb beszélgetett volna azzal a gyökér ATV-ssel akkor elmentem volna szavazni az LMP-re. De így...


Nekem csak az önkormányzati választás maradt, mert nálunk Mucsaröcsögén csak független helyi parasztlegények indulnak, így valóban van értelme a szavazatomnak, sőt talán még befolyásolni is tudom a végeredményt.

2014. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!