Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akinek annyira rokonlátogathat...

Akinek annyira rokonlátogathatnékja van húsvétra, az felfogja hogy emberek egészségével vagy életével játszik?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 22:04
 1/9 Neurotech ***** válasza:
91%
Hát vagy felfogja vagy, nem. Én pl felfogom a rokonlátogathatnékom ellenére és nem megyek de sokan elmennek. Szóval ez vagy-vagy, statisztika nincs rá.
2020. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Mi a családdal a nagyszüleinkhez megyünk látogatóba. Ott töltjük a hosszú hétvégét. Viszünk ajándékot és hímes tojást. A gyerekekkel együtt megyünk piknikre a hegyekbe. Most alig van kint ember ilyenkor kell menni. Amúgy sem hagynánk ki a húsvéti kirándulást. Persze amíg itthon vagyunk nem nagyon megyünk ki többnyire
2020. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Remek ötlet most nagyszülőket látogatni.
2020. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp gondolkodik, értelmez dolgokat, így nem biztos...
2020. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"Remek ötlet most nagyszülőket látogatni."


Megmondta a Doktor Viktor Mihály is, hogy a magyar az a legintelligensebb nép a Földön.

2020. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel anyósom halmozottan beteg (agydaganat, cukor, vese...) veszélyeztetett, ezért azt mondtuk neki, hogy nem megyünk Húsvétkor. Nekem nagyon bántja a lelkiismeretemet, ezért felvetettem, hogy a ha a körülmények jól (jó idő, jól vagyunk, nincs tiltás), akkor elmegyünk hozzá vidékre, mert egyúttal legalább autókázunk egyet a napsütésben, megállhatunk a Balatonra rápillantani, és anyósomhoz csak a kertig megyünk be, meglepetéés, nem megyünk be enni, nem ülünk le egy asztalhoz. Maszk, stb, de legalább találkoznak. Pont azért mert veszélyeztetett! kell találkozni vele. Sógoromék vigyáznak rá most, mert apósom meghalt karácsony előtt, ők viszont mindketten dolgoznak, sok ember közt. Ha ők hazavisznek valami bacit, és anyós elkapja, pillanatok alatt tönkremegy, és akkor már rohanhatunk, de kár, hogy nem láttuk már mióta. Én nem szeretném, hogy késő legyen. Hónapokig eltart még ez a járvány, nem lehet, hogy fél évig ne találkozzon az idős anyukájával a férjem. A korlátozás része, hogy aki segítségre szorul, annak segíteni kell. Ez nem csak a vásárlásban szükséges, hanem mentálisan is. Addig kell látni-hallani a másikat, amíg lehet. Anyósommal bármikor történhet valami, a járványtól függetlenül is. Felállni se igazán megy neki, totál másokra van szorulva. Mikor csak azt nézitek, hogy jaj valaki kitette a lábát Húsvétkor, vagy bármikor, bele lehetne gondolni, hogy talán valami oka is van. Nem csak együtt szajkózni a sablonos szövegeket, hogy jaj mások életével játszik. Aki bejár dolgozni, naponta játszik a saját és a többi életével! Mi mindent megteszünk, hogy ne vigyünk le semmi bacit vidékre, mi itthonról dolgozunk, és csak boltba megyünk heti 1x, itt a gyerek, hát persze, hogy odafigyelünk. De attól még 1.5 hónapja nem láttuk anyóst, és ha 20 percet beszélhetünk vele élőben, már akkor is megérte. Viszünk le neki egy kis ételcsimicsomagot, nem szokott tojást festeni, stb, odaadjuk, és akkor mégsincs az, hogy most hónapokig nem látjuk, miközben sógoromék naponta mennek x ember közt a gyárban, mi meg csak maszkban megyünk a boltba is hetente egyszer...
2020. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak propaganda. Ha rokont látogat valaki, nem játszik jobban más életével, mint amikor dolgozni vagy boltba megy, vagy tömegközlekedik.
2020. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2: "Amúgy sem hagynánk ki a húsvéti kirándulást." Gratulálok! Még ebben a helyzetben sem vagytok hajlandók otthon maradni? Ráadásul nagyszülőkhöz, veszélyeztetett csoporthoz... Én 10 percre lakom a szüleimtől és nagyon hiányoznak, mégsem találkoztam már velük 3 hete, mert képes vagyok felfogni a helyzetet...

Nem lepődnék meg, ha a hozzád hasonlók miatt konkrét kijárási tilalmat vezetnének be.

2020. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg a nehéz felfogású ember, így gyanítom, sokan -félvállról véve a jelenlegi helyzet- elindulnak.
2020. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!