Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » OV mennyire veszi komolyan a...

OV mennyire veszi komolyan a 2 milliós max. Jövedelmet?

Figyelt kérdés

Schmitt Pál jelenlegi javadalmazása:

1.739.250.- Bruttó tiszteletdíj

139.140.- Választókerületi pótlék

1.878.390.- Eddig összesen

220.000.- olimpiai bajnoki járadék

2.098.390.- Túllépte a 2 milliót, pedig még nem köztársasági elnök!


2010. júl. 12. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Annyira,hogy ő maga szerintem minimum tizet vág zsebre...
2010. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, szerinted ha köztársasági elnök lesz, jár neki a tiszteletdíj, meg a választókerületi pótlék?:)


Amúgy, ne keverd a szezont a fazonnal. A kte szerintem eddig is két milla alatt keresett/ha mégse, ő az államfő, szerintem kaphatna normális pénzt - ez nem Schmittnek szól, hanem a posztnak - plusz, a bérplafon állásonként vonatkozik. Hogyan gondoltad, hogy ha mondjuk van egy állami cégvezető, és ír egy könyvet, majd keres vele ötmilliót, akkor majd azt a pénzt, amit nem direktben az államtól kapott, feláldozza?

2010. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Választókerületi pótlék nem jár majd neki, mivel hivatalosan nem párttag! Így már meg is bukott a kérdésed, mint maga Schmitt, akit még meg sem választottak!
2010. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

komolyan fogja venni!

papíron mindig 2 milla alatt lesz a fizetése!

az h közben az államot meglopja papírok nélkül az már más kérdés...

2010. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!