Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIK? Emberek! Komolyan...

JOBBIK? Emberek! Komolyan ennyire elkeseredettek vagyunk?

Figyelt kérdés

Komolyan ennyien azt hiszik hogy, itt még lehet csodát tenni? Én nem vagyok egyik párt mellett sem, de szerintem a jobbik már tényleg túlzás. Tudom hogy, nem könnyű magyarnak lenni. Ezt minden nap tapasztalom saját bőrömön. De azért a mesékben nem fogok hinni.....

Azt hiszem szép kis széthúzásnak nézünk megint elébe....


2010. ápr. 12. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

elkeseredett te hol élsz?:D


a Jobbik közép párt lett rögtön

lesz támogatás lesz média


miről beszélsz? és csak 2 mandátummal maradtunk le az mszp től

2010. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én se vagyok egyik mellett se, de a Fideszben nem bízok ilyen eredmény mellett.
2010. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Majd leszel elkeseredett...

Mi is a gond a Jobbikkal?

66

2010. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkorom óta ismerek jobbik alapítókat. igaz emberek, igaz magyarok, gyerekkoruk óta. Én azért nem léptem be közéjük, mert én rasszista voltam, ők pedig nem. Nem akarnak mást, csupán hogy a nemzet érdekei érvényesüljenek. Érdemes megnézni a dokumentumfilmjüket.


[link]

2010. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

12.24:

Látod én se vagyok rasszista..egyenlő jogokat akarok mindenkinek.

Egyenlő büntetést is.

2010. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Költözz a 13. kerületből Ózdra. Hétesre. De komolyan. Utána majd elgondolkodhatsz az élet megrázó valóságáról.
2010. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbik kipukkad mint egy lufi, 1 év múlva 5% alatt lesz mert a szavazói rájönnek, hogy ellenzékben semmit sem lehet tenni.
2010. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dávid ***** válasza:

"költözz Ózdra"

A Jobbik nem a cigánykérdés miatt rasszista, hanem a zsidózás miatt. Már Csurka is belebukott abba, h elszállt az agya és Orbánt is cigányozta.

elég szánalmas.

2010. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Mikor zsidózott a Jobbik??? Mert az, hogy "Jézust a zsidók feszít(t)ették meg" az tény, nem pedig zsidózás. A Jobbik pedig nem lufi, mint a MIÉP, 1999 óta léteznek. Régen a Fidseznek segítettek ingyen(!) kampányolni, mert ők azt akarták, hogy olyan kormány vezesse az országot, aki a nemzet érdekében cselekszik. Midőn látták, hogy ez nem így lett, ők maguk léptek a tettek mezejére. Én régóta és sokat foglakozom politikával, sokáig kétkedtem a Jobbikban (mint mondottam, számomra túl liberálisok voltak), de egyszerűen nem találtam olyat, amiért ne bennük bíznék meg. Hozzáteszem, személyes ismerettségem is van ebben a körben, tehát közvetlen tapasztalatom is van. 12:24 voltam
2010. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

01.27:

Csurka abba bukott bele,hogy beállt a fidesz mögé.Mint a kisgazdák meg az Mdf.Tudom,mert régen a miépre szavaztam.

És akkor jöttek,hogy akkor szavazzunk a fideszes jelöltre....(a nagy büdös francokat).

A jobbik akkor fog eltünni,ha ugyanezt a hibát elköveti.

Az elmúlt 20 év alatt illett volna észrevenni hogy a fidesz akit nem tud lejáratni,azt a "szárnyai" alá veszi,aztán belüről rohasztja szét.Na ezért is nem szavazok rájuk. Én demokráciát szeretnék.

Egypártrendszerben már éltem,mégegyszer nem kell.

2010. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!