Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelynek fogalma...

Karácsony Gergelynek fogalma sincs miről beszél?

Figyelt kérdés

Azt mondja Bécsben az éves bérletet ugy alkottak meg hogy napi egy euróba kerül.


Ugyanakkor ez havonta 9.500 forint mig a budapesti berlet havonta 10.500. Tehat egy ár kategória, akkor ezt Karácsony Gergely hogyan akarja megvalósítani ?


2019. jún. 21. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Na látod milyen ügyes okos ez a Geri, már meg is valósult ez az egész, csak ő maga se tud róla.
2019. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én utálom a Gerit, de egyrészt ez közel 10% árcsökkenés lenne, szóval nem, nem ugyanaz... Másrészt pedig lehet, hogy Ő arra gondolt, hogy a magyar árlagfizetésheh képest arányosan lesz olyan mint ott. Én nem tudom, de ha ez a helyzet, az sokkal nagyob csökkenést jelent, hiszen a Bécsi fizetés többszöröse a Budapestinek...
2019. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!