Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a "Nemzeti...

Mit szóltok ehhez a "Nemzeti Légióhoz? " Komolyan itt tart a jobbik szétesése óta az ún. "nemzeti oldal', meg Toroczkai?

Figyelt kérdés

Nem bántásból mondom, dehogy be lett ez harangozva, azért azt hittem, valami vérbőbb dolog lesz. De nekem amúgy nem tiszta, hogy most akkor "megalakultak" vagy sem, vagy ez csak egy coming out volt. De mindenesetre elég gyenge lett.


https://www.youtube.com/watch?v=gyN-lqPF67w

A lényeg 2:05-től van.


Most komolyan ez mi?


Én nemzeti érzelmű vagyok. Éppen ezért tartom viccenek, hogy ezt az egészet a hajdani "Nemzeti Hadsereggel" marketingelik, meg Szegeden csinálják, ahogy ők megalakultak.


Végülis mondjuk ki, a "nemzeti oldal", beállt Orbán mögé.


2019. jún. 4. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem túlzottan zavarnak. És ugyanezt a hisztit fújtátok a jobbikkal kapcsolatban is anno, szóval unalmasak vagytok már. A fidesz-bérencezők meg előállhatnának már a bizonyítékokkal is! Pláne, hogy a jobbiknál úgyszintén hasonlót károgtatok. :D


Egyébként nem értek ezzel az egésszel igazán egyet, de egy velem szemben jövő "légiós" kisebb eséllyel akarna "ván éggy cigid" címszavú szöveggel kirabolni, megtámadni mint egy másik horda.

2019. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Volt kb. 50 ember az avatójukon. :D A gárda meg a jobbik szétesése után az emberek már nem hiszik el ezeket a hülyeségeket...volt már ez az egész egyszer, akkor a gárdába több ezren jelentkeztek, de mostanra csalódott mindenki minden ilyesmiben, szóval ez a légió-ügy el fog halkulni hamarosan. Tarack még próbálkozik párszor a médiában felvonulásokkal, sokkolónak szánt bejelentésekkel, aztán vége lesz, szétesnek, eltűnnek.
2019. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!