Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem vicces a...

Csak szerintem vicces a Momentuma? Elég sokat képzelnek magukról, pedig csak egy naív kamasz csapat akikkel felmossák majd a padlót.

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 07:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

Volt szdsz, van momentum. Van főváros és van vidék.

Tessenek már megnézni a momentum támogatottságát vidéken! Vidéken soha nem fog gyökeret verni. Még a jobbiknak is nehéz volt. Pedig a jobbik akkori politikája, politizálása közelebb állt a vidéki emberekhez....

Mivel akarnak majd kampányolni? Ceu-val? Újabb unios gyarmatosítással?

Az ország lakosságának négyötöde vidéki. Majd mi teszünk róla, hogy ne erősödjenek meg! Mint ahogy az Lmp-nek sem sikerült.

Vidéken, aki Gyurcsánnyal kokettál, annak a sorsa: kuka!

2019. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%

Hogy nyígnak a libbantak, hogy megint hatalmasat buktak! Online erősködnek mint a jobbik, de ahol számít, ott leszerepelnek. Helyes! Csak a Fidesz!

De itt a lepontozósdiban nyerhettek, a szinteteken épp elég is.

2019. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Marczy!

Tévedsz, már a kisvárosokban ott vannak a Momentum szavazói.

Fonyód: 9,3% - és ott még Momentum-alapszervezet sincs.

2019. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Csak nekem tűnik úgy, mintha a választások óta jelentősen megszaporodtak volna a Momentumot trollkodó kérdések az oldalon?


Egyébként lehet, hogy Orbán tarolt idehaza, de az európai ambícióit elbukta.

2019. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

11# miért kell úgy csinálni, mintha vidéken hülyék lennének az emberek? Több vidéki körzetben a momentum lett a legerősebb ellenzéki párt.

Még kis falvakban is kaptak szavazatot és ez csak egyre több lesz, ha folytatjàk. Nálunk voltak is itt vidéken a plakàtos autóval és lakossági fórumot is tartottak. Tisztában vannak vele, hogy nem elég a budapestieket meggyőzni. A programjukban is érződik szerintem.

2019. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen, az utóbbi időben megszaporodtak azok a kérdések, melyek már a kérdésben valami rosszat állítanak a Momentumrol.

Gondolom, ez van kiadva feladatnak most.

2019. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

"Csak szerintem vicces, hogy 2019-ben fideszesnek lenni még létező fogalom?"


Ahhoz képest több mint a fele választó rájuk szavazott. Tetszik vagy sem, az országnak a Fideszre van szüksége.

2019. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

15.

😄😄😄

A szövegértési nehézségek és/vagy a sarkosítási kényszer úgy látom nagy úr! 😄😄😄

Én nem azt mondtam, hogy nem kapnak szavazatot... Nem lehetnek imitt-amott másodikok.... Ne adj Isten még valahol polgármestert is adhatnak.... (Hisz 2010-ben Tiszavasvári volt a Jobbik "fővárosa")

Míg volt szdsz, az is kapott szavazatot akár kisfalvakban is... De mihez képest??? 😄😄😄

2019. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnap 13:13

Az agymosott nyuggereknek, meg a zsákfaluban lévő társadalmi hulladékoknak van szüksége rá

2019. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak a gyarmatosítóinknak van szükségük mind a Fideszre, mind a Momentumra. Nekünk egy független, magyar kormányra lenne szükségünk.
2019. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!