Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok holnap? Ès miért?

Kire szavaztok holnap? Ès miért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 16:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%
A Momentumra. Remélem, hogy legalább két mandátumot elfognak vinni.
2019. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

"Fideszesként kipróbáltam ezt a vokskabint és iszonyat nagy butaságot hozott ki.."

Miután kitöltötted, forrásokkal alátámasztva láthatod, hogy melyik eldöntendő kérdésnél miért az a válasz, ami.

Szóval... nem a kérdőívben van a hiba.


De persze arra szavazol, amire csak akarsz. Bár sose értettem ezt a párthűség dolgot, hogy miért kell ugyan azt a pártot követni mindig (ez alatt az összes pártot értem).

2019. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nagyjából mindegy, mert úgyis Ausztirában dolgozik az egész család és csak pihenni járunk haza, de abban a kis időben nekem ne legyenek az utcán se libsik, se migránsok se... úgyhogy Mi Haznákra fogok.
2019. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

Inconty jósnő vagyok és megnéztem, hogy mi lesz a holnapi alakulás:


- FIDESZ: 17 mandátum


- MI HAZÁNK MOZGALOM: 2 mandátum


- DK: 2 mandátum

2019. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Hiába reménykedtek,nem vagyok Fideszes,de 98%-ban a Fidesz fog nyerni,és nem azért mert én ezt akarom,hanem mert ez a szőrnyű igazság.
2019. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%
17:37: persze, hogy a Fidesz fog nyerni, de nem mindegy, mennyivel. Nagyon jó lenne, ha nem jönne össze nekik az 50 %, akkor talán visszább vennének az arroganciájukból.
2019. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Ez úgy lesz hogy a fideszesek jó része elmegy szavazni. Nagy része. Az ellenzék szavazói meg alig. Én ezt jósolom meg és a jobbik abszolút bukását. Majd holnap éjjel visszanézek ide. Bevált e a jóslat.
2019. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miröl is van szó? Ki legyen az új mágiaügyi miniszter?
2019. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az LMP re. Fidesz kilőve a sok mocsokság miatt. DK és MSZP-Párbeszéd alapból kilőve. A Momentum nem szimpatikus annyira. A Mi hazánk és az LMP közül inkább az LMP.
2019. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!