Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok holnap? Ès miért?

Kire szavaztok holnap? Ès miért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 16:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Az Ellenzék Pártra, hogy megint megmutathassuk, hogy mi vagyunk a többség, aztán a FideSS elcsalja.
2019. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
6%

Fidesz. Úgy gondolom nem kérdés miért!


Gazdaság a toppon, migránsok nuku!

2019. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%
A Mi Hazánkra, mert magyarok.
2019. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Én a közös listára, bár elég szegényesre sikerült, hála az idióta pártoknak. Semmi közöm pedig az MSZP-hez, de így mutathatjuk meg az ellenzéki pártoknak, hogy a jövőben csak az összefogást vagyunk hajlandóak támogatni, aki különcködik és ezzel a Fideszt hatalmon tartja mehet a levesbe ahogy az LMP és lassan a Jobbik is.
2019. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%

#4 Milyen közös lista?


MSZP és párbeszéd már régóta együtt van semmi közös lista nincs.


Ennyi erővel szavazz a Fideszre mert ott a KDNP tehát kész a közös lista..

2019. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Momentum.
2019. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok hazaáruló, így természetesen a Fideszre szavazok!
2019. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Lehet el se megyek, de ha igen akkor a kutyákra adom a voksom.
2019. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Egyikre sem , a rádiós tvs maszlagok egymás tőrbecsalása nem hat meg , személyesen tapasztaltam meg a trógerségüket . Aljas disznó mind aki marad vagy jön helyettük is az .
2019. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%

"MSZP és párbeszéd már régóta együtt van semmi közös lista nincs."


Mondtam is gunyorosan pont ezért, hogy elég szegényesre sikerült. De megnyitották és nyitva tartották és az utolsó pillanatig várták, hogy csatlakoznak a többiek, ezt lehet honorálni akkor is ha végül gyakorlatilag senki nem csatlakozott a listához. Ez nem az ő hibájuk. Sokan fognak átszavazni emiatt rájuk és olyanok is őket választják akinek különösebb pártpreferenciájuk amúgy nincs, mint pl. nekem. Őszintén megmondom, ha nem lenne az ő "közös listájuk" nem is venném a fáradságot, hogy elmenjek szavazni, annyira nem érdekel amit az ellenzék itt most összeművel külön külön. De az összefogási hajlandóságot úgy érzem támogatnom kell ezért elmegyek adni rájuk egy voksot.

2019. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!