Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért csodálkoz...

Az ellenzékiek miért csodálkoznak azon, hogy a határon túliak a Fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés
Jómagam nem vagyok Fideszes, de azt sok helyen olvastam, hogy felhozták, hogy a határon túliak is segítik a kormányt hatalmon maradni. De a többi párt közül egyiknél sem láttam azt, hogy megszólították volna ezt a közösséget. Lehet mondani, hogy ne szavazzanak és ne szóljanak bele a dolgainkba, de a nagy többség tulajdonképpen nem is szavaz. Akik viszont igen, attól miért kellene elvárni, hogy másra szavazzanak, ha úgymond egyik párt sem törődik velük? Most ne menjünk bele abba, hogy legyen vagy ne legyen szavazati joguk, de ha egyszer adott ez a helyzet, miért nem próbálják megszólítani őket a többi párt képviselői is? Nem csak a szavazatuk miatt, de ha nem szavazhatnának is, nem lenne jó ha éreztetnék velük, hogy képviselik őket is és az adott párt nem feledkezett meg teljesen róluk?

2019. máj. 19. 00:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csodálkoznak rajta? A Fideszesek adtak nekik jogot rá, nyilván a legtöbbjük oda szavazna.
2019. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az ellenzéki pártok szerintem nem csodálkoznak rajta. Azok után, hogy gyakorlatilag nemzeti ellenségnek állították be őket, és úgy ijesztgették(gyakorlatilag fenyegették) velük az itteni népet, mint ahogy a gyereket a mumussal szokták, szerintem sejtik, hogy miért is nem szavaznak rájuk. És szerintem egyelőre nem is tudnak kilépni ebből a megítélésből (Gondolok itt most a volt MSZP és SZDSZ tagjaira). Az új párok szerintem meg esélyesek náluk is, amelyik meg is szólítja őket (pl. Mi Hazánk). :)
2019. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!