Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért csodálkoz...

Az ellenzékiek miért csodálkoznak azon, hogy a határon túliak a Fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés
Jómagam nem vagyok Fideszes, de azt sok helyen olvastam, hogy felhozták, hogy a határon túliak is segítik a kormányt hatalmon maradni. De a többi párt közül egyiknél sem láttam azt, hogy megszólították volna ezt a közösséget. Lehet mondani, hogy ne szavazzanak és ne szóljanak bele a dolgainkba, de a nagy többség tulajdonképpen nem is szavaz. Akik viszont igen, attól miért kellene elvárni, hogy másra szavazzanak, ha úgymond egyik párt sem törődik velük? Most ne menjünk bele abba, hogy legyen vagy ne legyen szavazati joguk, de ha egyszer adott ez a helyzet, miért nem próbálják megszólítani őket a többi párt képviselői is? Nem csak a szavazatuk miatt, de ha nem szavazhatnának is, nem lenne jó ha éreztetnék velük, hogy képviselik őket is és az adott párt nem feledkezett meg teljesen róluk?

2019. máj. 19. 00:26
1 2
 1/12 TR75 ***** válasza:
74%
Azért nem csodálkoznak, mert tudják, hogy pontosan azért kaptak szavazati jogot, hogy a fideszre szavazzanak.
2019. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Az ellenzék mindent akar, de semmit nem ad. Nem csak az ottani közösséggel nem foglalkozik, itt is csak annyira képes, hogy folyamatosan leégesse magát, mindenféle bohóc politikust fenntartson és egy normális vezetőt sem képesek felmutatni. Annyi vigasztal, hogy a szavazók ezt értékelik is megfelelő mértékben... Meg kell nézni milyen gyalázatos muzsikálnak minden választáson. 🤷🏻‍♀️
2019. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem csodálkoznak rajta, és tudják, hogy nem lenne semmi értelme megszólítani őket, vagy ígérgetni nekik. Az ő szemükben az ellenzék egy gyűlilt ellenség, akik "kitagadták" őket a magyarságukból, és nem adtak szavazati jogot nekik.
2019. máj. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Meg lettek szólítva. Patkányok ők is Bangóné szerint.
2019. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem csodálkoznak, örülnek annak, amit "érdemtelenül" kapnak, így legalább borsot szórhatnak a nem határon túliak orra alá, ráadásul a más faxával csalánt veregetni az egyik legnagyobb örömforrás...
2019. máj. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Határon túliak kilóra meg lettek véve. Eleve egy politikai támogatóbázis kiépítéseként jött létre a határon túli magyarság eszménye.
2019. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem csodálkoznak, (na jó: csodálkozunk), senki nem csodálkozik rajta. Az okokat fentebb leírták, nem ismétlem.
2019. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem mondta, hogy csodálkozunk rajta. Honnan szedted ezt?
2019. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
A 23 millió románozást sem felejtették el.
2019. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fórumokon láttam olyan hozzászólásokat amikben csodálkoznak rajta az emberek. Mások simán csak haragszanak.

Szerintem azért lenne értelme megszólítani őket. Gyurcsányt valószinűleg nem fogják megszeretni, ami azért valljuk be érthető is. Viszont más pártok is vannak, akik szimpatikusak lehetnének számukra.

2019. máj. 19. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!