Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy haverom érettségi nélkül...

Egy haverom érettségi nélkül múlt hónapban nettó 310 ezret keresett szalagmunkán. Most tényleg olyan rossz világ van ahol az embernek nincs esélye itthon boldogulni?

Figyelt kérdés

Esztergom, Suzuki. Túlóra van benne meg kb. 60 ezer ebből lakhatási meg hazautazási támogatás. De akkor is kézbe kap 310 ezret úgy, hogy pár éve van csak a cégnél és abszolút a legalja munkát végzi, nem léptetik elő, mert nincs iskolája és a pofáját se bírja tartani.


Ennyiből szerintem már röhögve meg lehet élni sőt ha akar az ember és van egy csepp esze akár félre is lehet tenni.(mielőtt még jönnétek, hogy bezzeg Szabolcsban nincs ilyen munkalehetőség csak jelezném, hogy a csávó se ott született hanem oda ment, mert kellett neki a munka)


2019. máj. 3. 22:47
1 2 3
 21/22 mindentudó99 ***** válasza:
A valósóg az ha 200 nettót keresel már jónak számit mert igen igen sokan güriznek 120bezrekert.
2019. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
82%
Én művezető vagyok Esztergomban a Suzukinál és 197 ezret keresek nettó, hogy szombaton is dolgozom. A dolgozók olyan 160-170-ezret kapnak nettó, hogy szombat-vasárnap is robotolnak. A 310 ezer az hamuka....Ja és semmiféle támogatás nincs!
2019. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!