Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szimpatizánsok miért...

A FIDESZ szimpatizánsok miért hozza fel folyton az MSZP-t terelésként, ha a FIDESZ látszatintézkedéseit/mutyijait hozzák fel?

Figyelt kérdés
Nem az MSZP-t védem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy a tereléssel miért lesz ártatlan a FIDESZ?
2010. júl. 5. 21:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem terelés,hanem kész tények vannak -vegetálunk.A népet

nem lehet becsapni elég volt nyolc évig.

2010. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
11%

"Mert a fidderek ostobák mint a sárgafőd."


És te hova tartozol? "elkurtul" brigádhoz? Köcsögökhöz?

2010. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Engem ugyan nem kérhetnek számon a 8 évért, mert az előző választásokkor éppenhogy nem töltöttem be a 18 évet. Akkor nem is szavaztam volna, mert nem érdekelt az egész.
2010. júl. 7. 22:34
 24/30 anonim ***** válasza:
Ok, mondjuk beismerik, hogy ebben és ebben a dologban alaposan melléfogtak. De aki fideszes az az mszp-t szidja és fordítva. Kire kellett volna akkor szavazni? Erre bezzeg senki nem tud egy értelmes választ írni.
2010. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%

Ezt sajnos neked kell eldönteni. Nem kell egyik párt mellett sem döntened mert mindegyikbe találsz valami rosszat.


De azért nézd meg a szocik hova tették az országot és magukat a parlament sarkába és röhögnek egy plakáton.

2010. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%

"Kire kellett volna akkor szavazni? Erre bezzeg senki nem tud egy értelmes választ írni."


Talán senkire ? És akkor szívhatják a fogukat,mert írhatnak ki új választást vagy mittomén, a külföld meg rajtuk röhögne.Vagy talán a Jobbikra ?

2010. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint olyanra kellett volna szavazni, aki nem azt mondja, hogy majd én EGYEDÜL rendbe hozom az országot, hanem arra, aki azt mondja, hogy az ELLENZÉKKEL EGYÜTT, közösen hozzuk rendbe ezt az országot. Amíg az megy, hogy én egyedül, addig az egész csak arra megy, hogy megtömjék a saját zsebüket.
2010. júl. 8. 12:45
 28/30 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ez az ellenzék annyit ér amilyen arányba ott a parlament sarkában gubbasztanak.
2010. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

12:45

Igazad van, ez az egyetlen lehetőség.

Kizárólag közösen lehetne rendbe tenni dolgainkat.De ehhez meg kellene tanulnunk kezet fogni.

2010. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jó kis korlenyomat ez. :)
2021. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!