Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szimpatizánsok miért...

A FIDESZ szimpatizánsok miért hozza fel folyton az MSZP-t terelésként, ha a FIDESZ látszatintézkedéseit/mutyijait hozzák fel?

Figyelt kérdés
Nem az MSZP-t védem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy a tereléssel miért lesz ártatlan a FIDESZ?
2010. júl. 5. 21:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%

"Amiért a tolvajbanda MSZP-sek szerint a Fidesz ugyanúgy lop."


Ha szerinted nem akkor vizsgáltasd meg magad.

2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Erről a mantráról beszéltem...

8 év múlva meglátjuk...

2010. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Amúgy jó nézni ahogy az ivdékok eszik a kefét.
2010. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azon röhögök, hogy a Fityisz kézzel-lábbal tiltakozott a szlovák hazafisági törvény ellen, aztán egy az egyben ugyanazt megcsinálták ők is, csak nem a Himnusszal, hanem egy Orbán-szólammal. Ezt pedig azzal indokolták - mint eddig, és az elkövetkezendő négy évben is teszik majd -, hogy "a nép akarata öltött testet a kétharmadban, ezt azért csináljuk, mert a nép azt akarja, hogy ezt csináljuk". Engem nagyon emlékezetet ez a szlogen egy közel hatvanéves társára... Ugye akik a "dolgozó nép nevében" csinálnak dolgokat, azok ellen csak úgy lehet tenni, ha a lehető leghamarabb a lehető legtöbb ember mondja azt, hogy "nem az én nevemben".
2010. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
41%
Ha az mszp nyer, lop. A fidesz is nyert, lop. Kire kellett volna szavazni? Na ennyit erről.
2010. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
76 te nem érted mi a kérdés. Nem az a lényeg, hogy ki lop ki nem, hanem az, hogy ha a FIDESZ hibáját felhozza valaki, akkor nem az van, hogy beismered, hogy hát tényleg ez egy baromság volt. Ehelyett az jön, hogy "na de hát az előző nyolc év..."
2010. júl. 6. 12:01
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
Kedves szoclib bagázs. Kapjatok már az agyatokhoz. Ti bandátokat csukják börtönbe vegyétek már észre. Ti vagytok a tolvajok és még ti kiabáltok? Nem lehet, hogy inkább ti takaróztok a Fidesszel.
2010. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mert a fidderek ostobák mint a sárgafőd.
2010. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
R.I.P. Magyarország! :-(
2010. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A szimpatizáns általában nem politikus vagy gazdasági szakember. Normális esetben mindig bizakodva éli életét és arra szavaz, amelyik párt mellett valószínűbbnek érzi, hogy könnyebb lesz. Ha a Fidesz mutyijait akarod számonkérni, akkor beszélj hozzáértővel, ha meg a rászavazót akarod elszámoltatni, akkor fogadd el, hogy ő is elszámoltat téged az MSZP 8 évéért.
2010. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!