Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az általános műveltség a...

Az általános műveltség a rendszerváltás óta zuhanórepülésbe kezdett! Sajnos ezt egy független ujságban olvastam. Csak így lehet hűlyíteni a népet? Így lehet a tőkés baromságokat "eladni"?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 08:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez nem szép dolog, hogy egy-egy helyesírási hibán élcelődünk, nem mindenki értelmiségi, de szerintem attól még rendben lehet.
2010. júl. 7. 09:14
 22/30 A kérdező kommentje:

Arról, például nem esett szó, mivel nincs határa az értelmetlen harácsolásnak, a polgárok minden idejüket a pénzszerzésre, illetve rengetegen csak a megélhetés biztosítására, fordítják.

Továbbá:

– Nem támogatjuk a művelődést

– A sugárzott műsorok kritikán aluliak.

Ezek tükrében a zuhanó repülés, nem tűnik túlzásnak.

Szerintem nem mi voltunk a sötét balkán! Összetévesztjük, illetve lekorlátozzuk a technika használatára, a műveltség fogalmát. Ha előbb jut színes TV-hez, képmagnóhoz stb. valaki az nem a műveltségi szintjét emeli, sőt a műsorok miatt, még azt is mondhatjuk, felsőbb utasítás: - megadjuk nekik, hogy elbutítsuk őket, mert így könnyebben férünk az agyukhoz.

2010. júl. 7. 09:31
 23/30 anonim ***** válasza:
Etimológiai szempontból sem helytelen megfogalmazás aranyam az alátámasztás, mert ha azt irtam volna, hogy megerősités, annak már van bizonyos hivatalos fillingje.Na ebbe is bele lehet kötni okoska.
2010. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy írtad le azt hogy alátámasztja? Na ez a baj.
2010. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Bizony észre vettem, csak provokáltalak és bejött. Biztos begyepesedett agyu értelmiségi vagy akinek a helyesirás a fontos és nem a gondolkodás.Egyébként pont erről témázunk. Na cső !
2010. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
de most ha begyöpösödöt agyú, akkro hogyan értelmiségi ?
2010. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
18.29 bocs a felindulásért.Egyébként tényleg ugy gondolom ahoghyan azt leirtam.Igazán nem állt szándékomban személyeskedni, de a véleményem akkor is marad a témát illetően.
2010. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
A kérdés egyre időszerűbb, a "fejlődés" halad!
2013. márc. 6. 11:27
 29/30 anonim ***** válasza:

"Az általános műveltség a rendszerváltás óta zuhanórepülésbe kezdett!"


- Az általános műveltség nem romolhat, hiszen mindig adott kor határozza meg, mi számít általános műveltségnek.

2013. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Arról, például nem esett szó, mivel nincs határa az értelmetlen harácsolásnak, a polgárok minden idejüket a pénzszerzésre, illetve rengetegen csak a megélhetés biztosítására, fordítják.

Továbbá:

– Nem támogatjuk a művelődést

– A sugárzott műsorok kritikán aluliak.

Ezek tükrében a zuhanó repülés, nem tűnik túlzásnak."


- Most csak azt írtad le, mi alapján volna szerinted logikus a mélyrepülés, de az világon semmivel sem támasztottad alá.

2013. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!