Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok közül...

Az ellenzéki pártok közül miért a DK-ról lehet a legtöbbet hallani a médiában? A többi ellenzéki párt ennyire elvtelen, és kilátástalan lenne?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem komolyabb politikai tényező, akkor miért pofázik rólunk állandóan szinte mindenki?


Ezen gondolkodj egy picit!"


Mivel egy bukott exminiszter parádézik így nyilván visszhangot kap a dolog, aki a saját pártja zavart el végül. :)

És, hogy a fidesz még mindig eredményesen tudja riogatni vele a szavazókat az sokat elárul a "munkásságáról"...

2019. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Az ellenzéki pártok közül miért a DK-ról lehet a legtöbbet hallani a médiában? "

Csak a te füled áll rá a dk-ra szerintem. Én sokkal kevesebbet hallok róluk, mint pl. a "független" akcióhősök szerepléseiről, mint Márki-Zay, Széll, Hadházy és társulataik. Gyurcsány neje szerepelt most kicsit többet, mert új színész az előadásban, de ő sem volt többet, mint a jobbikos nüanszok.

2019. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10 segítek. Nem saját elhatározásból, hanem mert a mentalitása ilyen. Nem bírna meglenni nélküle. Orbán szórakoztatja és megfordítva. Mindkettő kiváló terep a másiknak, sajnálnák, ha nem lenne.


Kérdező! Nem róluk lehet hallani a legtöbbet, de létezik az irányított hallás. Az csak azt hallja, amit akar. Akkor is, ha a többi túlüvölti.

2019. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Öcsém, hát ha a gerincesség mértéke az lenne, ki mennyit szerepel a médiában, a Fidesz magasan vezetne :D Viccen kívül, nem tudom, hol hallasz te a DK-ról a legtöbbet, én annyit tudok csak róluk, hogy Gyurcsány az elnökük (de ennyi elég is...) Többi ellenzéki pártról többet tudok, mert közülük szoktam választani.
2019. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!