Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyurcsány...

Mi a véleményetek Gyurcsány alábbi kijelentéséről?

Figyelt kérdés

"A magam részéről az emberi nem egyetemességében, a népek, régiók, országok fokozódó egymásra utaltságában hiszek, s abban, hogy a Föld nevű bolygó teherbíró képessége véges, ezért azt gondolom, hogy vagy a globális kormányzás felé megyünk, vagy belepusztulunk"


Csak mellesleg gyurcsányék nem is olyan rég még az új világrend és a világkormány létrehozásának szándékát is tagadták....


2019. febr. 8. 08:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező neked valami multi fóbiád van? Mert szerinted az, hogy végre egységesen fellépnénk a bolygónkért az majd a multikat meg a bankokat szolgálná? Értelmezd már a dolgokat mielőtt észnélkül fröccsögösz. Az, hogy fel kell lépni a túlnépesedés ellen miként támogatná a bankokat meg a multikat? Nem tudom milyen kábítószert használsz, de inkább állj le vele.
2019. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van a kérdezőnek. Ha lenne egy világ kormány az szinte biztos hogy a multik kezében lenne. Ez szimplán logikus nem összeesküvés elmélet. Azoknak pedig nem érdekük az ipari tevékenység mérséklése, kontrolálni pedig nem tudnánk őket.
2019. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
A kígyók kígyóznak a legnagyobb prímszámok körül.
2019. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#8

"Szerintem elég agresszív dolog ha az egész világra ráakarjuk kényszeriteni az általunk helyesnek vélt dolgot."

Ezzel vitáznék. Én is megpróbálnám az egész világot rákényszeríteni arra amit én jónak és fontosnak érzek: a környezet fokozottabb védelmét, az emberek védelmét, az éhezés megszüntetését a pazarlás és a fél világon való átszállítása helyett az áruknak, a háborúk, emberirtások befejezését, a vegyi és biológiai fegyverek megsemmisítését. És nem, nem tudom tolerálni amikor olyan döntéseket hoznak a "fejlett" világban, hogy szülés előtt közvetlenül még abortálható egy csecsemő, csak mert még az anyja hasában van.

2019. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

8-as én írtam az idézetet.

Agresszív és intoleráns vagy az alapján amit leírtál. Az isten mentse meg a világot az ilyenektől!

2019. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Lux morulus ***** válasza:
Patkánynak született -bocsánat a patkányoktól-és az is marad, amíg él.
2019. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem az a gyanúm, hogy egy rohadt vesszőt nem értettél meg ebből a mondandóból. Hogy azért nem, mert csak addig látsz el, hogy ezt Gyurcsány mondta (ha mondta, nem tudom, én nem hallottam, nem olvastam) vagy azért, mert a tartalmával nem birkóztál meg, ezt neked kell tudnod.
2019. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!