Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Kárpátia...

Mit gondoltok a Kárpátia legújabb számáról?

2019. jan. 31. 01:11
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy a videó alatt egy kommentet nem látni, akk megvédte volna a zenekart, mindenki kiábrándult belőlük.
2019. jan. 31. 15:16
 32/47 anonim ***** válasza:
0%
30# az a jó, hogy te pontosan nem utálsz senkit, ugye? 😂😂 Te egy utálatmentes ember vagy.
2019. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
91%

Persze hogy kiábrándultunk belőle sokan, mert az jó hogy nemzeti érzelmű vagy, és nem tetszenek a ballib pártok, de ez nem azt jelenti, hogy be kell nyalni egy ennek a szar házi bandának, aki a szeretett magyarországot készül rombadönteni kiszolgáltatni putyinnak meg szétzülleszteni a társadalmat... És már én is Londonból írom, aki nemrég még első sorban állt a kárpátia koncerten.

És tudod mit mondott akkor Petrás? Izomból Orbánt fikázta és hogy fidesz kiskirályságot akar létrehozni! Most meg benyalt neki!!! Akkor kik is az árulók, a jobbik, aki mindennek ellenére folytatja a harcot Orbán ellen, vagy ezek, akiket kilóra megvett a propagandagépezet??? Erre válaszoljon a sok áruló fideszzombi!

2019. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
59%

Én inkább vagyok senki, mint egy Nemzetromboló papagája.

Szánalmas kategória.

2019. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
#32. Nekem is van véleményem. :) De azt magamtól alakítom ki, nincs szükségem rá, hogy mások mondják meg, mi az.
2019. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
84%
Van abban egyfajta báj, amikor egy rockzenekar a hatalom ellenzékét szapulja. Ilyen esetben szerencsésebb lenne csöndben maradniuk és inkább továbbra is az erdélyi hegyekről meg hasonlókról dalolniuk.
2019. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
11%
Abban nem báj, hanem baj van, és az nem jelent jót az ellenzéki oldalra nézve.
2019. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Alex Fly ***** válasza:
82%

Mit gondolnék? Kárpátia... A nemzeti rockzene Lagzi Lajcsija. Ne várjunk tőlük semmi értékeset: ha valamit le lehet önteni nagymagyar giccsel és el lehet adni, azt megcsinálják. Most a fidesz seggének nyalása jó befektetésnek tűnik. Aztán legközelebb az ellenkezőjét fogják játszani...

Még mielőtt bárki tévedésbe esne: én is szeretek nemzeti rockot hallgatni -de egy bizonyos szint alá nem megyek; így a Kárpátia alapból kiesik...

2019. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
90%
HAHA látom a főnök rájuk is szólt odafentről, hogy tiltsák le a kommenteket, mert nem teccik a népnek :D
2019. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg letiltották a kommentelést. Szánalom.
2019. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!