Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Kárpátia...

Mit gondoltok a Kárpátia legújabb számáról?

2019. jan. 31. 01:11
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
79%

#10

Egy kis ízelítő a magyar kulturhából.

2019. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
12%
Nekik sem szimpatikus Hadházy, meg a többi "műbalhézó", bukott, megélhetési politikus, akik mentelmi joguk mögé bújva azt hiszik, bármit megtehetnek! Helyes.
2019. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
11%
Ja annyit még hozzáteszek, hogy akkor az itteni "prolik" szerint a Kárpátia is orbánbérenc, vagy ez egyenesen Fidesz-propaganda??😁😁
2019. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
11%
...és lám a PROLIK azonnal nyomták a "piros kezet". Ennél jobb megerősítés nincs😁
2019. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Alerta,Alerta,Antifascista!!
2019. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
78%

Ezdesxar. Azt hittem a mozgalmi dalok korszaka már lejárt.


"magyarnak nem való egy se" - nem sokkal utána Sargentini képe. Szerintem se. Merthogy holland. :)


Amúgy se bírom a zenéjüket, bár lehet, velem van a gond, hogy nem jön be a "falu végén tolják a szekeret, a rosszat szólsz, leszedem a fejedet" típusú nóták.

Voltam amúgy koncertjükön, a két dal közötti duma tényleg idegesítő. Úgy látszik, ott elfér minden, cigányozás, a felsőbbrendű magyar nép hirdetése, meg úgy általánosságban kit kell utálni stb.

2019. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Libers Pertz ***** válasza:
1%
Rá tapintottak a lényegre. A GYK amúgy is a hormontúltengő internetharcosok játszótere, sok lesz a piros visszajelzés, de így is csak ismételni tudom önmagam. Nagyon eltalálták, sokat mondó muzsika.
2019. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
83%

Nehogymár a Kárpátiát is megharapta Orbán kutyája!!! Pedig régen de imádtam őket :(

Ez hatalmas csalódás, hogy pénzzel MINDENT meg lehet venni. Aki eladja magát egy korrupt rezsimnek egy nagy senki! EGYSZERŰEN SENKIK VAGYTOK KÁRPÁTIA!

2019. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
10%
18# most miért zavar, ha speciel ők sem szimpatizálnak az ilyen nemzetrontó, bukott, műbalhézó, megélhetési politikusokkal, akik amúgy semmit sem tettek le az asztalra ( pl Hadházy)
2019. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
85%
#19. Gondolom akkor nektek se lenne baj, ha valaki netalán tán O1G-s számot találna írni?
2019. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!