Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy vállalkozónál 8 osztály...

Ha egy vállalkozónál 8 osztályos minimálbérre vagyok felvéve diplomával, de pénztárt, könyvelést mindent ellátok, és se túlóra pénz, se szabadság nincs, mi a teendő, hogy kifizessék a szabim legalább?

Figyelt kérdés
Mennyit kap utánnam orbántól, hogy ilyen klassz munkahelyem lett?
2019. jan. 5. 21:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Anyukádnak nyilván van nyugdíja, neked ápolásid, így elvileg emellett semmilyen bejelentett munkád nem lehet.


Ezzel él vissza a főszer, aki feketén alkalmaz."


Milyen ápolásiról beszélsz? Nem az állam emlőjén élősködök, hanem a "munkahelyteremtő" támogatást élvező vállalkozó alkalmazásában állok 8 osztályos 93 ezres minimálbérrel, de könyvelni is kell, pénztárosnak is lenni, szabadság az nincs, se táppénz. Akkor most ilyenkor mi van?

2019. jan. 5. 21:51
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem ápolási díj, hisz dolgozok, de egy szabadságot elvárnék egy vállalkozótól is, meg ha rakodómunkásnak jelentett be akkor könyveltessen és pénztározzon mással
2019. jan. 5. 21:54
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Ne haragudj, de ha dolgozni jársz, akkor hogy jön ide anyukád ápolása? Ezért volt logikus a gondolatmenet, hogy ápolásit kapsz, ami egyébként nem lenne szégyen.

2019. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu lenne a kérdés akkor az emberek vagy karrier rovatba kerülne orbanozas nélkül...
2019. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudok dolgozni és nem kell ápolási díj mert anyámat szivesen gondozom, mert szeretem. Az én saram, és nincs is ezzel gond. A gond azzal van, hogy alkalmazott egy vállalkozó 8 osztályos bunkóként havi 93 ezerért, de mivel van egy diplomám, mérlegképes könyvelő papírom, és informatikus technikumi végzettségem, ezért könyvelni meg minden szart kéne, és azt mondta szabi az nincs.
2019. jan. 5. 23:00
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindenhez értesz és papírod van róla, akkor téged minősít, hogy csak egy minimálbéres (=szakképzetlen) állást találtál magadnak. Ahol ráadásul még a szabit sem adják ki, mert azt kiadni kell, kifizetni tilos.
2019. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!