Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a frankhitelesekkel?...

Mi lesz a frankhitelesekkel? A zemberek megtanulták végre hogy nem szabad mindenre hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 22:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%

Kösz 46os. :)


Tündérbogárkának:

Igen láttam, sőt ma is vályogházban lakom és a műhelyem is magam építem, szintén vályogból. Bár én beton alapot varrok alá, de te csak részleteken lovagolsz melyeknek a frank hitelhez semmi köze. Én leírtam mivel lehet a frankhitelt kiváltani a te válaszod csak kritizáló.

2010. jún. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
45%

"Bizony. Most ezek a fene mód jól épített vályogházak dőltek össze először az áradás során! De lehet hogy nálad TV sincs?!"



Vanni van, viszont sosem nézem. Rólad viszont lerí hogy onnan tájékozódsz azért maradtál ilyen ostoba. Az összedőlős hozzászólónak meg:

Ha annyira hülye vagy hogy úgy építed meg akkor meg is érdemled. Én lakóépületnek mindenképp beton alapot raknék itt az alföldön, mert folyó mellett élek, sőt mint írtam a műhelyemnek is. De ahol nem vizes a terület simán elég a tégla alap a kettő közt alaposan szigetelve.

2010. jún. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%

"A vályog az egy zsákutca.

Olcsón megépíted mucsajpusztán aztán csak szív vele az ember, nem is szólva arról, hogy most az esőzéseknél kártyavárkén borultak össze. "



38éve vályogházban élek. Ha hiszed, ha nem egy esőzéstől sem dőlt még össze. :D Azok amit a TV ben látsz ár, de minimum belvizesek.

2010. jún. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
42%
"Nagyapáink megvették a telket, leraktak pár téglát alapnak, majd ástak egy gödröt és kihúzták a vájogot, a falat sárral tapasztották. Vettek némi faanyagot és ha cserépre már nem volt pénzük kimentek nádat vágni." Komolyan gondolod ezt a demagóg ostobaságot? Hogy ez ma így működne? Szerinted a vályogházat bárki bármikor normális bérből és fizetésből zsebből megfinanszíroz? Szerinted egy telek, a közművesítés, a tetőanyag, az alap, a víz, villany bevezetése stb-stb. az 2 forint? A tégla az ma már egy ház építésének elenyésző költsége. Ami egyébként se úgy megy hogy ások egy gödröt és mindenféle szaktudás, szerszám, egyéb hozzáadott anyag nélkül verem a vályogot százszámra. A nád se köztulajdon, pénzbe kerül. Nekem is vályogházam van, vettem de nem volt egy fillérrel sem olcsóbb mint egy téglaház, ha véleményed szerint szinte ingyé felépítették szerinted miért?
2010. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:43


Nagyon jót írtál! Ezt én sem tudtam volna jobban leírni.

2010. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

És ha kijutunk a válságból (már ha) és fellendülés jön akkor a hülye átlagmagyarja megint orrba-szájba elkezdi felvenni a hitelt vagy mi, csak azért mert a szomszédnak új autója van akkor nekem is KELL vennem,aztán megint jön a sírás ?


Engem mikor segítenek meg államilag ? Kapitalizmus van vagy szocializmus még mindig ? Mellesleg én itthon lakok, dolgozok megvan minden ami kell hitel nélkül is.

Nem kötelező hitelt felvenni ! Ha a bevétel nem elegendő a kiadásra akkor csökkenteni kell a kiadásokat !

2010. jún. 29. 23:15
 27/37 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj már de az elképzeléseidet honnan veszed? Szerinted az van bajban aki autót, klímát, plazma TV-t vett hitelre? Az autót, klímát, tv-t valószínűleg már ha nem tudta fizetni már eladta illetve visszaadta és semmi gondja nincs. A probléma azoknál van aki nem örökölt, és a jövedelméből nem tud megvenni egy házat (ez kb. a népesség 90%-a) viszont laknia kell valahol tehát vagy hitelt vesz fel vagy hajléktalan lesz. Ti most az erdőbe sátoroztok, vagy pedig milliós fizetésed van és zsebből megveszel egy házat, vagy eltartanak a szüleid azért, vagy örökölted a házad, eltartanak valakik vagy mi van hogy nem érted a helyzetet?
2010. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

"Engem mikor segítenek meg államilag ?"

Nem segítettek még eddig senkit se államilag aki nem tudja fizetni a lakáshitelét. Miért állítasz ilyen ökörséget? Tervben van hogy az állam, vagy az önkormányzat úgymond megvásárolja a bankoktól a bedőlt hitelesek házát, de akkor is fizetni kell majd érte ha benne akarnak maradni. Ami egyébként szerintem nem fog működni se az államnak se az önkormányzatnak nincs erre forrása.


"Kapitalizmus van vagy szocializmus még mindig ?"

A kapitalizmus nemzárja ki hogy állami segítséget kapjanak a bajban lévők, a legtöbb kapitalista ország így tesz. Tájékozódj egy kicsit mielőtt sületlenségeket mondasz létszíves.


"Mellesleg én itthon lakok, dolgozok megvan minden ami kell hitel nélkül is."

Így már értem. Szóval a szüleid fizették a házat amiben laksz és semmi más dolgod nincs mint a fizetésedből megvenni a dolgokat ami neked tetszik. Hát így persze hogy nem kell hitel! De ne legyél már ennyire szűk látókörű, szerinted mindenki megteheti hogy a szülei nyakán lógjon? Egyébként a középkorú emberek idős szüleinek nagy része is végletekig eladósodott, lerongyolódott és a nyomor határán egyensúlyoz hiteleket kell felvennie azért is hogy a számláit tudja fizetni és a házaik már nem tehermentesek, amit szintén az örökösöknek kell majd haláluk után fizetni. Örülj neki hogy ilyen kivételes helyzetben vagy, hogy te nem vagy ilyen csapdában és ne szemétkedj itt azokkal akik nem ilyen szerencsések. Nincs benned semmi empátia, jóérzés?


"Nem kötelező hitelt felvenni !"

Nem kötelező valóban. Lehet élni a jól kereső szülők nyakán is. Vagy lehet milliókat keresni, (lopni) persze. Nem is értem miért nem ezt csinálja az összes ember????

2010. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Lakótelepi lakásom amikor eladó volt a tisztelt frankhitelesem miatt nem csak leértékelődött, de ELADHATATLAN is volt.

Senki nem sajnált.

Néhányan ki is nevettek: Ugyan miért venném meg a te tapló lakásod, amikor szinte semmire is új téglát vehetek FRANKHITELRE?

De igen sok ilyen ember volt, most állam bácsi azt fogja mondani: A társadalom teherviselő része(én)most ÁLDOZATOT KELL HOZZON a "önhibájukon kívül eladósodó"

polgártársai érdekében.


NEVER UNDERESTIMATE THE POWER OF VERY STUPID PEOPLE !

2010. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
*frankhitelesek
2010. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!