Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy csak egy nagyon...

Igaz hogy csak egy nagyon szűk réteg háborog a munkatörvény módosítással kapcsoltban?

Figyelt kérdés
Csak a neten hangosak, ezzel azt a "látszatot" akarják kelteni hogy sokan vannak. Valójában pedig csak egy szűk, örök pesszimista mindenért elégedetlenkedő rétegről van szó?
2018. dec. 16. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

# 10

Teljesen mindegy milyen az ellenzék, csak legyen! Bár a rabszolgatörvény megszavazása és a tüntetésről nyilatkozott Fideszes válasz jól mutatja, hogy csinálhat bármit az ellenzék és a nép, nem jelent semmit nekik.

Egy nagyon jó kérdés (hahah fidelitasz vagy mi jutott eszembe), te mit tennél az ellenzék helyében? Mert azt mind látjuk miért nem jó a mostani kormány, de csinálni te például mit csinálnál ellene? Árnyék parlament?


Én is Fidesz szavazó vagyok, legyen ez bármennyire hihetetlen is és engem, minket is kiraktak a családok nagy évében az út szélére! :))))

De Orbán Vitya szerint is az a demokrácia ha az ember úgy gondolja elkergetheti azt a kormányt amit azelőtt megválasztott és ezt is ajánlja! Persze ez akkor és nem most mondta ezeket... :D Nehezen érthető igazság ez is úgy látszik!

2018. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"te mit tennél az ellenzék helyében? Mert azt mind látjuk miért nem jó a mostani kormány, de csinálni te például mit csinálnál ellene?"

Az országot vezetni kell, most baromira nem hiányzik egy polgárháborús állapot.

Amíg az ellenzék, főként a posztkomcsi maradék, el nem határolódik a történelmi elődtől, (csak az ugye nem kis vagyonvesztéssel járna) addig hiteltelenek, bárki is álljon az élükre.

Pl.:

mszp-dk, amit írtam, soha nem határolódtak el, miért nem hozták nyilvánosságra az ügynökaktákat? Lett volna egy megtisztulás - igazi rendszerváltás.

LMP, amíg Schiffer ott volt azt mondtam, igen ezekből lehet valami. De most szélberni? Bolond lyukbóül bolond szél fúj!

Jobbik, a pénzzel sikerült szétbaszni az egészet, vona cukiskodása elvitte a kemény magot (aki adta az egésznek a lelkét) ez a balra tolódás rossz ötlet volt, meg kellett volna állni a tolódásban ott ahol vége a szélsőségnek.

A többi ellenzék nem érdemel szót.

2018. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!