Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez már a szabadság és a...

Ez már a szabadság és a szabad vélemény nyilvánítás megtiltásának előszele?

Figyelt kérdés

"Csak akkor engedték el a körbezárt tüntetőket, ha kamerába mondták az adataikat"


Már videó nyilvántartást is vezet a hatóság újabban.

Ez az elkövetkezendő időszakban bevezetésre kerülő "listázás" előjátéka.

Ezen videók készítésével kényszerítik a demonstrálókat hogy akiket ez az eljárás megrémiszt az többet ne menjen tömegrendezvényre.Ez bizony már az állampolgári szabadságérzet megcsonkítása!

LINK: [link]


2018. dec. 14. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Aki normálisan demonstrálni megy ki, annak nincs semmi félni valója.

Aki viszont vandálkodni, gyújtogatni és provokálni, na az tud csak felháborodni az ilyenen. (vajon miért?)

2018. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy szimpla pszichológiai megfélemlítés, ne hagyjátok magatokat!!!
2018. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon reméljük. Ez csak még jobban megerősíti a tüntetőket abban, hogy ne adják fel, mert felelősségre fogják őket vonni a tüntetések lecsengése után.
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

SZizia #1!


Tisztelettel várom a valós személyes adataidat privát üzenetben mivel NEKED nincsen semmilyen félnivalód hogy én ezekkel visszaélnék.

Természetesen adataidat nyilvánosságra nem fogom hozni.

2018. dec. 14. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

#4 te egy névtelen akárki vagy a neten. Személyazonosságod nincsen szóval ha úgy vesszük nem is létezel.


Amiről szó van a cikkben, azt más országokban többek között az USA-ban és sok EU-s országban évek óta bevett szokásként alkalmazzák a demonstráláson randalírozók ellen.

Videófelvételen rögzítik a bizonyítékot azok ellen akik 99% eséllyel valamilyen bűncselekményt követtek el.

Gyorsabb az intézkedés mivel nem kell papíron minden ember adatait rögzíteni.

Tudod gyújtogattak, kocsi szélvédőket törtek be, rongálnak stb.


Na már most ha sikerül értelmezned a szöveget a cikkben, akkor láthatod hogy egy hozzád hasonló messziről jött névtelen akárki nyilatkozott az indexnek valamit.

A hitelessége...na igen az már más kérdés.


De figyelj, legyél felháborodva én aztán leszarom. Viszont megnézném a kis pofidat mikor a kocsidon (ha lesz egyszer) poénból a diktatúra ellenesség jegyében betördelik az üvegeket. És mikor ki kéne nyomozni ki tette bizonyíték hiányában mehetsz a só hivatalba túlórázni, hogy vehess új üveget :)

2018. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

SZIA!

Köszönöm a kimerítő válaszod.

Mivel -"Videófelvételen rögzítik a bizonyítékot azok ellen akik 99% eséllyel valamilyen bűncselekményt követtek el."

Az ezen demonstráción résztvevő MINDEN ember elkövethet bűncselekményt...értem...ez valóban nem diktatórikus felfogás....részedről.

Sajnálom hogy ezt a hírt a hír jelentőségének eltorzításával magyarázod. Ez biony tipikus agymosott hozzáállás...részedről.

2018. dec. 14. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

#6 Nézd, itt nem én vagyok aki ferdít hanem te.

Ajánlom olvasd el a cikket még egyszer.


"A túlóratörvény elleni csütörtök esti tüntetés a budapesti körúton ért véget, ahol a rendőrség több csoportot is körbezárt, és intézkedett ellenük"


Nekem ebből nem az jön le, hogy MINDENKI-t gyanúsítottak volna bármilyen bűncselekménnyel.

Jó egyrészt tudom mikor "forradalom" van akkor vannak egyes emberek akik úgy érzik rájuk ilyenkor nem vonatkoznak a szabályok, és megtehetnek bármit. Megint csak azt tudom mondani, akinek tiszta a lelkiismerete annak nincs mitől félni. Aki meg háborog rajta, na igen.

2018. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon kívánom felvenni az elmeharcot veled mint értelmezési felsőbbrendűvel...

Akkor idézgessünk a cikkből hogy teljen az idő...

"Mindez már csak azért is furcsa, mert nincsen erre vonatkozó jogszabály, a rendőrök pedig csak annyit mondtak, hogy UTASÍTÁST kaptak arra, hogy így járjanak el.

Amúgy arról is tájékoztatták a körbezárt embereket, hogyan tudnak majd fellebbezni a feljelentés, illetve az igazoltatás ellen is. "

Kiemeltem a szót amit neked mint értelmezésben felsőbbrendűnek kívánok elemzésre adni.

Köszönöm a válaszod:

2018. dec. 14. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ennek semmi értelme, kizárólag a megfélelítés. AZt sem hajlandóak megmondani miért, milyen jogszabály alapján és mi lesz ha megtagadod. Mondhatjuk, hogy a fekete kocsi előszele ez már. Nincs kérdés, nincs válasz, a Fidesz már akkora király, hogy magyarázkodni sem kell, csak fognak és visznek ha nem tetszel.
2018. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!