Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit ártott az a karácsonyfa?

Mit ártott az a karácsonyfa?

Figyelt kérdés
Ezt a logikát! Nem tetszik a Fidesz -> felgyújtom a karácsonyfát
2018. dec. 13. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Érdemes a miérteket keresni.

Ha a kormány úgy állna a tüntetőkhöz, ahogy kell, akoor nem gyújtanák fel.

2018. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
ez az ellenzék szinvonala ennyit tudnak páran kimennek hőbörögni úgy kell nekik! ijenkor mindig megerősítenek abban hogy jól döntöttem mikor a fideszre szavaztam:) és 2022ben is rájuk fogok akármi lessz!!
2018. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
#2: marhára nem érted mi? Ugye nem sértődsz meg, ha hazaárulónak tartalak?
2018. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
#3 HAZAÁRULÓ VAGY TE AKI FEL AKAROD GYÚJTANI A NEMZET KARÁCSONYFÁJÁT MILLIÓ KERESZTÉNY CSALÁD KARÁCSONYÁT TÖNKRETÉVE!! SZÉGYELD MAGADAT
2018. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Mi volt? Tegnap este lemaradtam a dolgokról, be voltam rúgva. De valami hiteles forrást lécci.
2018. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tetszik a Fidesz -> felgyújtom a karácsonyfát"

Gondolom, akkor is fel voltál háborodva, amikor az történt, hogy: "nem tetszik az MSZP -> megtámadom a tévészékházat, barikádokat építek és felgyújtom a kocsikat".


"HAZAÁRULÓ VAGY TE AKI FEL AKAROD GYÚJTANI A NEMZET KARÁCSONYFÁJÁT MILLIÓ KERESZTÉNY CSALÁD KARÁCSONYÁT TÖNKRETÉVE!!"

Istenem, milyen mérhetetlenül buta ember vagy... millió keresztény család, na persze, nekik nyilván egy (a valóságban még mindig teljesen ép) fenyőfa fog kellemetlenséget okozni és nem az a törvény, amit csalással, bűncselekmények elkövetésével és a teljes magyar nép vérlázító semmibevételével szavaztak meg a példaképeid szerdán a Parlamentben.

2018. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Jaj most ez az egy fogása van a fideszeseknek a tüntetés ellen!

Én keresztényként mondom, hogy igen, a karácsonyfát nem kéne bántani, de nem lett volna senkinek sem útjában, ha nem az zajlódik le pár órával a parlamentben, ami lezajlott.

Mert hazudni, csalni, embereket kényszeríteni bármire az nagyobb bűn, mint megrázni a fenyőfát!

Vagy épp pofánfújni könnygázzal a tüntetőket sem volt szebb...

2018. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Az utcakövek és a parkoló autók mit ártottak 2006-ban?


#4

Egyrészt nincs millió keresztény magyar család, képzeld, veled ellentétben minden vasárnap járok a templomba, így jól megtudom saccolni, hogy hány keresztény magyar család lehet. Másrészt közel minden magyar családnak van karácsonyfája, a miénket eddig senki se akarta felgyújtani. Ha a tiéteket megpróbálták, akkor tégy a rendőrségen feljelentést.

2018. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

"Én keresztényként mondom, hogy igen, a karácsonyfát nem kéne bántani,"


Igazából mi köze van a keresztényi létnek egy 19. században elterjedt hagyományhoz? értsd. a faállítás, ami abszolút a modern kor divatja, ha holnaptól karácsonykor egy Gundel palacsinta körül lenne együtt a család az ünnep egyházi szempontból semmit nem változna.

2018. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy láttam reggel, hogy semmi baja a fának.
2018. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!