Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A válság mentheti meg Magyaror...

A válság mentheti meg Magyarországot?

Figyelt kérdés
Van esély arra hogy a közelgő világválság miatt megbukik a fidesz és megmenekül az ország végre?
2018. nov. 29. 21:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Keress fel egy pszichológust és kérdezd meg tőle inkább.
2018. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Az előbb azt hittem már láttam a nap leghülyébb kérdését.. Belátom tévedtem.

Ez a leghülyébb - eddig.

Mégis mitől mentené meg egy válság az országot te nagyon szerencsétlen?

A fejlődéstől, javulástól, a gazdaság erősödésétől? Hogy lenne bármi is megmentve ha egy nagyon rossz helyzetbe kerülne?

2018. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

Igen, nagyon is. A válságokkor megbuknak az aktuális kormányok, hiszen az együgyű, mélységesen buta, gondolkodásra képtelen választó, ahhoz köti a válságot, aki épp kormányon van. Nem gond neki, hogy máshol is ugyan az a válság van.


Így lettek a maszop szavazók, vérfideszesek 2008 környékén. De sajnos ha újra jön válság, valószínűleg ezek a barmok, újra visszatérnének a maszophoz, és folytatódik tovább a lassan 30 éves sztori...

2018. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

Milyen közelgő világválság? :)

A gazdaság prociklikussága miatt való igaz, hogy egy gazdasági fellendülés után egy gazdasági visszaesés tapasztalható. 2015 óta nagyjából egy viszonylag komoly fellendülés tapasztalható, a hitelező cégek szívesen adnak hitelt, a cégek szívesen vesznek fel hitelt.

Való igaz, hogy jósolnak egy visszaesést, de közel sem világválság méretűt, de az USA-ból indult ingatlanlufinak egyszer ki kell durannia.

2018. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
mesélj még kérlek, mitől rettegsz a 8. emeleti panelban?
2018. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Észre sem veszed, eddig Orbán miatt nincs egy büdöss vas sem a kasszában, akkor meg majd a válságtól nem lesz. Akitől minden el van lopva, hogy tudna külömbséget tenni?
2018. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
#4: Magyarországon is ingatlanlufi van. Amit az idióta kormány tovább pumpál csokkal meg áfanöveléssel, mert csak azt lesik, hogyan lehetne megfejni még jobban az átlagembereket. A Takácshoz hasonló agymosottak meg ennek tapsolnak, de ez egyszer ki fog durranni és nagyon fájni fog. Egyetlen pozitív hozadéka lesz, hogy remélhetőleg végre eltakarodik a népnyúzó fidesz kormány.
2018. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, szerintem esélyesebb, hogy egy komolyabb válság esetén a Fidesz még inkább bekeményítene. Szerintem naívság azt gondolni, hogy majd simán lemondanak, hogy bocsi megbuktunk. Foggal körömmel fognak a hatalomhoz.
2018. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
A válság a populizmust erősíti. És a fidesz vajon mi? Erősen a populizmusra építő párt. Különben is a válságot a migránsok meg Soros okozzák, meg az EU, csak azért, hogy romba döntsék Magyarországot és rabszolgává tegyenek minket, magyarokat. És ettől csak Orbán Viktor személyesen tudja megvédeni honfitársainkat. Na kb ez lesz a szöveg. Aktuális főellenségekkel kiegészítendő, ha valaki pár év múlva olvasná ezt.
2018. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
#9: Szerintem az emberek többségét viszont nem lehet már megvenni ezekkel a szövegekkel, ha azt veszik észre, hogy hónap végén már max. száraz kenyérre van pénzük. Remélem igazam van.
2018. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!