Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mit csinálnál mást a...

Te mit csinálnál mást a kormány helyébe?

Figyelt kérdés
Ha nem lehetne az ideológiától elszakadni, kereszténynek és konzervatívnak kellene maradni. Pl nem lehetne a migránsokat beengedni és a kederizmus felé elmenni viszont az eredeti filozófia keretein belől maradva mit tennél máshogy?
2018. nov. 28. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Hát nagyjából az ilyen feltételeket törölném el először. Utána már adottak a feltételek a gondolkodáshoz.
2018. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

"Ha nem lehetne az ideológiától elszakadni"

Na pont ettől kellene elszakadni!

2018. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Törvénybe foglaltatnám, hogy tényleg szakmailag felkészült emberek irányíthassák az országot a jövőben, szigorúbb feltételekhez köttetném ki lehet képviselő (mind országgyűlési, mind önkormányzati), törvénybe foglalnám a szigorúbb elszámoltatást a politikusoktól majd ezek után új választásokat írnék ki, hogy a jelenlegi országgyűlési képviselő helyét tényleg olyanok vegyék át, akik Magyarországot jobbá akarják tenni.
2018. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ja, legfontosabbat kihagytam: megszüntetném a római katolikus egyház fenekének fényesre nyalását, törvénybe foglaltatnám, hogy semmilyen előnyt nem élvezhetne a római katolikus egyház (aki nem értené: a többi keresztényi egyházhoz képest drasztikusan több támogatásokat osztogatnak a római katolikusoknak, mint pl.: a református egyháznak, mindezt csak úgy puszira nekik).
2018. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
én nagyon kemény jobboldali diktatúrát építenék ki
2018. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Szabadabban venném ezt a keresztény dolgot. Fejleszteném az egészségügyet.
2018. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Elitélnék mindenkit aki hazaáruló és én határozhatnám , hogy mit értünk az alatt. Ezt csinálnám ha ilyenek a feltételek.
2018. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Szarnék bele az egészbe, az én zsebem, a családom zsebe és a barátaim zsebe is teli. Azok akik napi szinten anyáznak mit érdekeljenek??


Max esetleg annyi, hogy hár úgy érzem eleget harácsoltam össze, akkor kicsit nyomatnám a kórházak állapotát a stadionok helyett, meg persze a zsebem helyett. Kicsit próbálnék pozitívan bele nyúlni az oktatás ügybe. Ha már a baráti és családi körbe is mindenki keményen megszedte magát akkor még pár munkakörbe lehet fizetést is emelnék, vagy jótékonykodnék...


Sok bajom nem is lenne a mostani kormánnyal, lehet hogy egyik se lenne külömb, mindenkinek maga felé hajlik a keze. Én becsületes ember vagyok, de most ha megtehetném mért ne?? Mondjuk lehet kevesebbet nyúlnék le mint az elődeim. Nem lenne olyan politikus aki kicsit legalább ne sunyizna, ezzel nincs is baj, de az országot is kéne fejleszteni. A közutaink siralmasak, a kórházak mint valami hajléktalan száló, főleg a vidékiek, volt "szerencsém" sok kórháznak sok osztályát látni, tényleg nagyon le van pukkanva és az étel amit adnak ehetetlen. Ha tud valaki bevinni ételt akkor jó, ha nem így jártál. A közlekedés megint siralmas állapotban van, sok olyan település van még 2018 ban is, ahol hétvégén nincs se busz se vonat, ha nincs kocsi nem tudsz kijutni a faluból (és nem egy kis faluról beszélek). Árak azok vannak, de fizetés a fasorba. Sok mindenen kéne alakitgatni, fejleszteni, de a környékünkön az elmult 20 évből talán 3-4 munkálatot tudnék megemlíteni, ami valóban építő jellegű volt. De munkáért a legtöbben 120kilómétert mennek napi szinten, mert a környéken nincs egy valamire való állás.

2018. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

'Elitélnék mindenkit aki hazaáruló és én határozhatnám , hogy mit értünk az alatt.'


Jujuj, ebből szoktak nagy bajok támadni :)

2018. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana tisztáznod a feltételeidet mert ezek nagyon általánosak.


"kereszténynek és konzervatívnak kellene maradni"


Szüntessük meg a szekuláris államot? Vezessünk be Biblia alapú törvénykezést? Vagy hogy érted?



"Pl nem lehetne a migránsokat beengedni"


Kit értesz migráns alatt? Mert például a határon túli magyarok is migránsok ha Magyarországra jönnek. Vagy minden külföldi állampolgárt kitiltanál?



"és a kederizmus felé elmenni"


Például ne legyen munkája mindenkinek?

2018. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!