Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érdemelne egy második...

Nem érdemelne egy második esélyt Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés
A mostani kormány katasztrófa sokan ellene vannak mivel nem fejlődik az ország.Mikor Gyurcsány kormányzott akkor nagy volt a jólét és dübörgött a gazdaság kb nyugati színvonal volt. Szerintetek nem kéne vissza?

2018. nov. 23. 20:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
mit szívsz?
2018. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%

A mostani tagadja/titkolja hogy lop/csal/hazudik. Jobb lenne egy olyan, aki nyíltan elismeri, hogy lop/csal/hazudik? :D


Ide nem megélhetési és birodalomépítő politikusok kellenének, hanem olyan aki a dolgát végzi, normálisan. Mondjuk ehhez először olyan nép kellene, akinek van igénye ilyen politikusra :D

2018. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Gyurcsányban lehet mivel megmutatta mit tud.
2018. nov. 23. 20:56
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
még provokálásnak is nevetséges kérdés.
2018. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%

Milyen második lehetőségre gondolsz,

Mert már kapott ilyet gyurcsányod, ezért lehetett 2006-ban is miniszterelnök. Akkor is elqrta.

Többet ne adj neki rá lehetőséget, mert most már a kígyók is kígyóznak nála ráadásul.

2018. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
23%

A Gyurcsány kormányzásának is megvoltak a gyenge pontjai, az viszont igaz hogy akkoriban szabadság volt, a dolgozóknak megvoltak a jogaik, az államhatalmi szervek nem álltak a miniszterelnök befojása alatt, a köz TV a közt szolgálta, az EU val jó kapcsolataink voltak, nemvolt ennyi kilakoltatás, nem volt ez a mindennapi őrültek háza mint amit azorbánék csinálnak, viszonylag nyugalom és béke volt.

Gyurcsány elismerte a hibáit, gondolom hogy levonta a konzekvenciákat belőle, szerintem sokat tanúlt a hibáiból, vagyis kimondható hogy sokkal jobban kormányozna a mai tudása szerint mint ezt megelőzően tette.

Én támogatnám az újra választását, mert úgy gondolom hogy nyugodtabban élnék szabadabbnak érezném magam és talán még jobban is élnék mint most.

2018. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
15%
En megadnam Miniszterelnok Urnak a masodik eselyt. IGEN! iGEN DK!
2018. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Elqurta? Adatokat kérek mivel szerintem elképesztő volt az ami Gyurcsány idején történt most meg sorosozás rezsicsökkentés CSOK semmi jó 2008 ban sokkal több támogatás volt. Valami táblázatot erről srácok.
2018. nov. 23. 21:01
 9/34 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem simán lehetne adni. Azért nézzünk szembe a tényekkel, Gyurcsány válság idején is élhető szinten tartotta az országot, míg Orbán a világgazdaság csúcspontján sem tudta élhetően tartani. Ha nem lett volna a botrány és a válság, és azóta is Fletó lenne kormányon, már Szlovénia gazdaságát és életszínvonalát is bőven lehagytuk volna. Most meg Románia is lehagyott minket, épp most előzött meg mindet a román minimálbér pl.

Én nagyon szívesen adnék Gyurcsánynak még egy esélyt, aki a viharban is képes volt tüzet csiholni, Orbán meg kifogott egy gazdaságilag nagyon jó időszakot és mégis sikerült annyit maga alatt harácsolni, hogy még élhetetlenebbé tette az országot. Gratulálok.

2018. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Mégis, mire?
2018. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!