Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dr. Bogár...

Mi a véleményetek Dr. Bogár László nézeteiről?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 17:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Aha. Hát, azért a pozsonyi csata nem kvantumfizika, ahol évente jelennek meg minden korábbi feltételezést megcáfoló eredmények. Nagyjából ugyanezt tanultam róla én is a suliban, pedig az nem mostanában volt (és nem is 2015-ben). Abban viszont biztos vagyok, hogy ha diákként annyi zöldséget összehordtam volna, mint Bogár László erről a csatáról, akkor repültem volna az érettségin. :)
2019. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Amúgy már a videó elején kinyílik a bicska az ember zsebében, amikor arról beszél, hogy Magyarországon nem tanítják az iskolákban a pozsonyi csatát, mert nagy diadalunk volt ez (és burkoltan benne van, hogy a háttérhatalom az ilyen információk elhallgatásával akarja elnyomni a magyarok nemzeti öntudatát). Azt állítja, a magyarok nagy része nem is hallott erről a csatáról.


Erről annyit, én pl. a mai napig emlékszem, hogy a suliban (a '90-es években!) úgy tanultuk, Árpád fejedelem a pozsonyi csatában halt meg. Jó, az tény, hogy erről nem az maradt meg számomra, hogy mekkora diadalt arattunk, de nyilván tanultuk azt is, csak hát az ember nem emlékezhet mindenre. Bogár László nyílt hazugságait (egyből a videó elején!) viszont kifejezetten felháborítónak tartom.

2019. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!