Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dr. Bogár...

Mi a véleményetek Dr. Bogár László nézeteiről?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 17:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
A 7-es voltam. Azok, akiknek Bogár László szimpatikus, nem tartják egy kicsit ijesztőnek, hogy ez az ember mennyire megrekedt a múltban? Mondok egy példát: tegyük fel, hogy Viktor urunk vagy Habony Árpi holnapra azt álmodja meg, hogy az új közoktatás részeként a fiatalok legyenek kötelező tagjai egy ifjúsági szervezetnek, ahol narancs-fehér egyenruhában énekelhetnek indulókat, és megtanulhatják, hogyan segíthetnek építeni a kereszténydemokráciát. A nevük legyen mondjuk Útkeresők. Ebben a (remélhetőleg) hipotetikus helyzetben biztosak lehettek benne, hogy Bogár László elsőként védené és magyarázná a döntést mindenfajta médiumban, amit csak Mészáros és a többiek össze tudtak harácsolni.
2018. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
#11, nevetséges az érvelésed. Kitalálsz egy szituációt, ráfogod Bogárra, hogyan viselkedne abban, és ez alapján minősíted. Elképesztő!
2018. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Előző, egy picit felcserélted a lépések sorrendjét. Helyesen: meghallgatom Bogár érvelését különböző kontextusokban, ez alapján véleményt alkotok róla, és minősítem. E minősítés ismeretében kitalálok egy (egyelőre) hipotetikus szituációt, és prezentálok egy feltételezést arról, hogy (szerintem!) Bogár hogyan viselkedne ebben a helyzetben. Ha szerinted Bogár nem így viselkedne, azt is el tudom fogadni, amennyiben elképedés helyett vagy mellett érveket (is) prezentálsz.
2018. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Miért kellene érvelnem ostoba fantáziálással szemben? Magadat minősíted!
2018. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Természetesen nem muszáj, és teljesen megértem, ha nem szeretsz érvelni. Hidd el, nem te vagy az első kormánypárti kommentelő, akivel "beszélgetek", így teljes mértékben ismerem ezt a mentalitást és értékrendet.
2018. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#11

Bogár László nem azt mondja hogy menjünk vissza a kőbaltáig, hanem azt hogy az univerzum törvényei nem változnak, és a modern társadalom felépítésénél ezt a csekélyke tényt nem hagyhatjuk figyelmen kívül.


A jelenlegi esztelen neoliberális hedonizmus elkerülhetetlenül a társadalom tragédiáját fogja eredményezni.

2018. nov. 8. 23:49
 17/22 anonim ***** válasza:

11

Nem tudom, hogy miből jön az, hogy Bogár "megreked a múltban". Szinte minden gondolatmenete végén a várható, elgondolható jövőről beszél. Amit persze a múlt készített elő, determinált.

2018. nov. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most hallgattam meg Bogár főszereplésével elkészült egyórás ismeretteejesztő filmet a pozsonyi csatáról (YouTube). Rögtön jöttem a gyakorira, hogy segítséget kérjek, vajon ez a Bogár szélhámos (ebben hiszek a legkevésbé), egy bekattant zizzent elme, vagy igazat mond (forrás-ismereteim hiányában akár ezt is elkepzelhetonek tartom). Mondanivalója lényege az a Pozsonyi csatával kapcsolatban, hogy a kereskedelmet, pénzügyi világot és a médiát 3000 éve uraló zsidó körök próbálták legyőzni - az elkufárosodott nyugati elitet és haderőt használva - a szkíta magyarokat, akik természetesen erkölcsileg felette voltak az ellennek.
2019. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Erről az újabb gyöngyszemről eddig nem is tudtam. Zsidó összeesküvés a 10. század elején? Ez a Bogár tényleg egyre zizzentebb lesz, ahogy öregszik. Ha érdekel a pozsonyi csata valós háttere, a Wikipedián van róla egy elég jó szócikk.
2019. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19

A Wikipédiás cikk legfrissebb forrása '15-ös. És folyamatosan kerülnek elő levéltárakból és máshonnan új anyagok, amikről még nem írtak könyvet, vagy nem is fognak.

2019. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!