Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dr. Bogár...

Mi a véleményetek Dr. Bogár László nézeteiről?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 17:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Indoklással...
2018. nov. 7. 17:53
 2/22 anonim ***** válasza:
47%

Vannak jó gondolatai. A progresszív adóval nem értek egyet. Itthon még nem sikerült normálisan eltálálni a sávokat.

Az hogy az MSZMP - től sikerült elkeverednia a fideszig érdekes életút. De meas

2018. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Folyt.

Más is volt már így.

2018. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Azt mondanám róla, hogy egy szánalmas, együttérzésre képtelen alak, de a hatalom kegyeltjeként ilyen mentalitással a nemzet sírásója címet is kiérdemli.
2018. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

Tudom, hogy a ballibeknek nagyon fáj, hogy Bogár László egyáltalán létezik, és ez nekem nagyon tetszik.

Bogár egy igazi nagy tudású nem-liberális közgadász - ez mindent elmond róla. Szeretem az érvelését. AMikor csak tudom, nézem, hallgatom, olvasom.

2018. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#2

A progresszív adó csak csekély kitérő az ő mondanivalójában. Az viszont igaz hogy nem kell vele egyetérteni mindenben és ezt ő sem várja el. Én pl. abban nem tudok vele egyet érteni, hogy vissza kell térni a keresztény hagyományokhoz. Kinőttük a kereszténységet, ide valami új társadalom szervező szakrális rendszer kell.És van is ilyen... De biztosan nem a liberális materializmus. Ebben igaza van!


#4

Mint mondtam indoklásra is kíváncsi vagyok a megszokott libsi fikázás mellett!

2018. nov. 7. 21:17
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus komcsiból lett fideszes (nem nagy váltás ez amúgy).


Mi az, amit ugyanúgy mond, mint régen:


1. A hanyatló Nyugat mételyként mérgezi meg a fiatalok gondolkodását.


2. Le kell számolni a globalista fertővel (jelenleg pl. a kereskedelmi tévék, ellenzéki média értendő ide).


3. Meg kell szüntetni a burzsoáziát - jelenleg ezt adóemeléssel (!) szeretné elérni.


Mi az, amit másképp mond, mint akkor:


1. Nem marxista, leninista, hanem nemzeti, keresztény szellemben kell nevelni a gyerekeinket. Azaz most épp nem a szocializmust építjük, hanem a kereszténydemokráciát.


2. Hmm... kettő, az nincs.

2018. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én bírom az öreget :) Nem haragszom rá azért, mert MSZMP-s volt, akkoriban az volt az egyetlen párt. A komcsi tanokból megmaradt benne a nagytőkével szembeni ellenszenv, ami bennem is megmaradt. A többkulcsos adóval is egyetértek. Érdekesnek tartom azt az azóta is sokat idézett kijelentését, hogy a fidesz a magyarok harmadának elengedte a kezét, hogy a többi boldogulhasson. Sajnálom, hogy fidesznyik lett belőle, és neheztelek rá azért, mert egy Bayerrel hajlandó egy műsorban szerepelni (madarat tolláról), mégis meg szoktam hallgatni az ominózus műsort az ő és a Boros ékes nyelvezete kedvéért.
2018. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Dr. Bogár László egy rendkívül nagy tudású, széles látókörű és nagy tapasztalattal rendelkező szakember.

érdemes meghallgatni és odafigyelni a mondandójára, mert rengeteg olyan ismerete van - életkorából, életútjából és szakmai ismereteiből következően - amikkel mi nem rendelkezünk.

Nem kell minden szavával egyetérteni, de meg kell fontolni amit mond, mert nem a levegőbe beszél. Amikor a saját véleményét mondja valamiről, pl. a kereszténység fontosságáról stb. akkor azzal nem kell egyetérteni, mert vélemény. Az az ő véleménye, másé meg más.

De amikor a gazdasági folyamatokról, múltbéli történésekről vagy összefüggésekről beszél, akkor az mindenkinek érdemes lenne komolyan vennie.

2018. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9


+

Még arról is sokat lehet megtudni tőle, hogy milyen gátak, buktatók, hátráltató tényezők voltak a rendszerváltáskor. Amit akkor nem tudtunk, hogy mi, hogyan zajlott. Persze, ha tudtuk volna se lett volna több-jobb lehetőség.

2018. nov. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!