Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Őszödi beszéden miért...

Az Őszödi beszéden miért voltak annyira felháborodva a magyar állampolgárok? Én meghallgattam az egészet, és Gyurcsány csak hihetetlen nagy igazságokat mondott. Nem csak a fidesz által kiemelt részt hallgattam.

Figyelt kérdés

Tudom...hazudtak, de nem csak erről szólt.

Ezt csak a fidesz terjesztette.


2018. nov. 4. 20:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
25%

Ez volt az a történelmi pillanat, amikor az ország levizsgázott szövegértésből. Egy tekintélyes lètszámú réteg el is hasalt ezen a vizsgán.


Ebben a beszédban Gyurcsány a pártja képébe vágta, hogy elég a tökölésből. Nem azért lett miniszterelnök, hogy a semmit művelnék csak azért, mert az mszp be van szarva a népszerűségvesztéstől. Vagy teszik amit kell, vagy válasszanak másik miniszterelnököt ehhez, amit eddig műveltek.


Undorító az egész, ami ezt a beszédet a fidesz részéről követte. A kiragadott mondatok meglovagolása, annak Sulykolása, hogy Gyurcsány hazudott (noha ezt gyakorlatilag az mszp tette meg)...a lelkes tapsolók pedig fel is ültek erre a vonazra. Máig nem tudtak leszállni róla.

Sosem fogom elfelejteni a pillanatot, amikor először hatangozta be a média ezt a beszédet. Híradó előzetesben nyomtáka "botrányt" hogy a miniszterelnök beismerte, hogy hazudtak, blabla...

Amikor ezt meghallottam, lefagytam, mint a mirelit borsó. Elöntött az ideg, el is kezdtem idejekorán anyázni. Aztán meghallgattam a beszédet (mert végre azt is leadták a hosszas beharangozó lelki feljészítés (...) után és azt mondtam, hogy jaaa, így azért kicsit más a leányzó fekvése! Dühösnek dühös maradtam, de az mszp-re.


Ha ezt a beszédet valaki más mondja el, fogadok, hogy mindenki felfogta volna a valós tartalmát. Sőt, ha ezt Orbán mondja el, még a békemenet is útra kel, hogy kiálljon a vezér mellett. Talán még szebtté is avatják.

De hát Gyurcsány, az Gyurcsány. Ő a közellenség, minden rossz alfája és omegája, aki egyetlenként döngölte földbe Orbánt, annak élete utolsó vitájában. Itt volt a remek alkalom a revansra. Volt ehhez egy kellőképpen feltüzelt, gondolkodásra képtelen réteg, akiknek oda lehetett vetni a gumicsontot.

2018. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
29%

Takács elvtársnak megvolt a lehetősége elolvasni, amit maga írt le és amit egyébként köszönök a többiek nevében is!


Négsem figta fel.


Van még kérdés?

2018. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
29%

"És ez szerinted jó dolog? Hogy kiderült, tehetségtelen gazemberek csalással kormányra kerültek és képesek tőled bármi áron pénzt beszedni csak ott is maradhassanak?"


Hehe...2018 április...és még örvendeztek is neki! 😀



"Te ezért választasz politikusokat, hogy téged kifosszanak, becsapjanak?


Szerencsére a többség nem!"

A többség tényleg nem. Ezért szavazott 49% a fideszre és másokra az 51.


Most az egyszer igazat szóltál cimbora.

2018. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
Wbiker, nagyvonalúan kifelejtetted, hogy a beszéd előtti 2 évben már Gyurcsány volt a miniszterelnök, tehát a saját impotens kormányzásáról beszélt. De azért mosdasd csak. :)
2018. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
29%

"Wbiker, nagyvonalúan kifelejtetted, hogy a beszéd előtti 2 évben már Gyurcsány volt a miniszterelnök, tehát a saját impotens kormányzásáról beszélt. De azért mosdasd csak. :)"


Az ugye megvan, hogy egy fecske nem csinál nyarat?

2018. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
59%
Hatalmas tanulsága az őszödi beszédnek a politika szempontjából, hogy egy politikus SOHA ne vallja be, hogy hazudott. MINDEN politikus hazudik (erről szól a politika), de ezt soha nem szabad bevallani, mert az ellenfél ebbe fog belekapaszkodni. Gyurcsány naiv volt. Megszívta...
2018. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
76%

"Az ugye megvan, hogy egy fecske nem csinál nyarat?"


Persze, végigasszisztálta az MSZP a Feri korábbi ámokfutását, Őszöd után meg folytatta. Értük se hullattam könnyet.

2018. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
29%

"Persze, végigasszisztálta az MSZP a Feri korábbi ámokfutását, Őszöd után meg folytatta. Értük se hullattam könnyet."


Pontosan milyen ámokfutásról is beszélünk?

2018. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
57%
Gyurcsány kimondta az igazságot. Viszont ezt úgy adta elő, mintha ő csak része lett volna a kormánynak, nem pedig a feje. Intelligens, de gyengekezű vezető volt. Nagyon reálisan látta a helyzetet, de a megoldásra nem volt kivitelezhető terve, vagy nem talált rá megfelelő embereket. Mindkettő az ő hibája. A beszédében nem vállalta a felelősséget a problémákért, hanem a körülményekre és a pártra hárította. A szóhasználata pedig méltatlan egy miniszterelnökhöz, akár zárt ajtók mögött mondja, akár nem.
2018. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Az Őszöd előtti, vagy utánni érdekel? A korábbit kiteregette Feri szépen ebben a beszédben, a későbbi meg mindenki előtt ismert.
2018. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!