Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok erről a hihetetlen...

Mit tudtok erről a hihetetlen magyar-dragon fényevő sztoriról?

Figyelt kérdés
Állítólag a Siriusról ide fognak látogatni 2040. szeptember 8-án azok a lények, akik az értelem szikráját elhelyezték bennünk. A magyar-dragonok szerint oda érkeznek le, amely Föld-pont a legközelebb áll majd a Siriushoz. A magyar-dargonok kiszámolták, hogy ez metszéspont Magyarországon található, a román határ melletti kis faluban, Nagylakon. A hiedelem szerint itt (Nagylak) lakik a Tudás őrzője, aki egyébként fényevő és aki a dragonok testvérnépétől származik, tudása pedig apáról-fiúra száll már több mint 1000 éve. Állítólag ő egy titkos kulcs birtokosa, amely féreglyukat nyit az utazáshoz. Egy tucat követtőjükkel találkoztam Pesten!

2016. jún. 12. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szerezted ezt a jó cuccot és nekem még miért nem adtál?
2016. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy dilis gyerektől hallottam, csak akkor fagyott le a mosoly a számról, amikor bemutatott egy társaságban, ahol mindenki hitt ebben.
2016. jún. 12. 10:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Én tudósszerűség vagyok. Szerinted mi a véleményem? :D
2016. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A tudós mit mond arra, hogy amit nem tudunk cáfolni az akár igaz is lehet. Ha jól tudom egy cáfolat is elég.
2016. jún. 12. 11:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolat: Nem létezik fényevés! A "Tudás őrzője" csak akkor lehet fényevő, ha valójában szobafikusz.


Amúgy meg ezek a szíriuszi lények elég rosszul végezhették a munkájukat mivel rengetek emberben egyáltalán nem található meg az értelemnek még egy apró szikrája sem.

2016. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha nost azt mondom, hogy reptoid vagyok, a tudósok nem tudhák bizonyítani, hogy nem------>akkor tényleg reptoid lennék? Hmmm...

Baromság az egész!

2016. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
tudják*
2016. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Csupán annyit, hogy egy troll ezt a kérdést: "Mit tudtok erről a hihetetlen magyar-dragon fényevő sztoriról?" tette fel a GyK-n.
2016. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Yog-Sothoth ***** válasza:
Mi lesz, ha addigra a tudás őrzője elköltözik egy másik faluba vagy városba?
2016. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Ki mondja, hogy nem tudjuk megcáfolni?

Bezárom a fényevőt egy üvegkockába 2 hónapra és meg van cáfolva...

Ja, hogy nem hajlandó beköltözni? Ja, hogy kifogásokat keres?

2016. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!