Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hihetetlen szellemtörténet?

Hihetetlen szellemtörténet?

Figyelt kérdés

Egyszer 2 évvel ezelőtt már írtam ki az esetről kérdést, de aztán folytatódott tovább, és máig nem tudjuk az okokat.

Az előzmények itt megtekinthetők:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__53..


Kérdezték ott sokan, tapasztalta-e más is. Tavaly előtt tavasszal igen.

Elutaztam egy hétvégére a kollégiumból. A szobatársam nem tartózkodott ott, csak a párhuzamos szobában az egyik lány.

Elmondása szerint szombat este fura zajokat hallott a szobából, mintha valaki tárgyakat hajigálna a talajra, majd hörgést és kaparászást. Nem tudott és nem is mert átmenni megnézni, mi van, mivel a kulcsra zártam.

Nehezen sikerült elaludnia, aztán éjjel, amikor ki akart menni egy pohár vízért a mosdóba, látta ugyanazt a szürke ember-árnyat elsuhanni, amit én is pár hónappal korábban.

Amikor visszamentem koliba, pár holmi nem ott volt, ahol hagytam, pedig senki nem volt ott korábban (hétvégén a takarítónő sem jár).

A másik fura dolog pedig:

Van egy emlékképem 3 éves koromból, hogy a mosdóban állok apuval, kb centis mély vágás van a bal hüvelyk és mutató ujjam közt, amiből ömlik a vér, apu pedig kötést cserél rajta.

Sosem tudtam, ez álom vagy emlék, mert nincs a valóságban heg a kezemen.

Azon év novemberében azonban egy reggel sikerült pont ott szétmetszeni a balkezem a konyhakéssel, baleset. Nem is vettem észre, csak amikor már ömlött a vér a centis szétnyílt sebből. Azóta van ott egy félhol aalkú forradás.


Lehet bármi öszefüggés?


21l


2015. aug. 22. 18:56
 1/9 Fish1 ***** válasza:

Azóta lett szobatársad? Ő mit látott/hallott/tapasztalt?

A helyedben bekameráznám a szobát.

2015. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

"Nem tudott és nem is mert átmenni megnézni, mi van, mivel a kulcsra zártam."

Ha nem mert átmenni, mindegy, hogy zárva volt-e a szoba.

.

Szemben lévő és szomszéd szoba fogalmát ismerem. Ez: "a párhuzamos szobában" miilyen? Ezek szerint van merőleges szoba is?

.

Három éves korából nemigen van emléke az embernek.

2015. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet valaki a koliból tudta h neked ott vannak cuccaid, megszerezte a kulcsot valamilyen úton módon, bement és miközben rámolt kifele, vhogy észrevette h nincs egyedül a koliban ezért próbálta elijeszteni az embőröket..

ujj megvágós: emlékezhetsz ilyen esetre de igazából lehet nem is volt olyan nagy az a vágás mint ahogy te azt hiszed, kisebb koromban velem is történt ilyen, nagyon csúnyán vérzett de nem maradt heg :)

van még valami kérdésed?

2015. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésében leírta, hogy a kulcsos dolog miért ne lehetne. 2-es, nem értem mit értetlenkedsz!

Szerintem válts valami másik szobára, hagyd ott azt, már nem sok időd van szeptemberig, szerintem ne szenvedj ott, esetleg nem lehetne megoldani hogy ne kollégiumban legyél, vagy ne abban ? Ha ott kell aludnod hívd át a barátaid/barátnődet, hátha akkor nem csinálja, vagy hogy megtapasztalják ők is, aztán már hinnének neked, és felváltva aludnál mindig valamelyiknél, ha meg néha muszály, egy estét kibírsz, ha már van 2 éves gyakorlatod :)

2015. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy azt álmodtam 3-4 éve, hogy egy nagy kő van a mellkasomon és fulladozok. 2 évvel ezelött volt egy kisebb otthoni balesetem ahol rámdőlt az egyik szekrény régi nagy tévével a tetején égy majdnem megfulladtam. Kisebb borda és kar törésekkel megúztam. Nem tudom van-e köze egymáshoz, de uhyan olyan érzés volt. Szerintem ilyen lehet a te történeted is.
2015. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

szia!

Én láttam a régi kérdésedet már egyszer csak akkor nem kommenteltem mert kamunak hittem, de most már úgy látom hogy ez egy komoly dolog.

Hívj fel egy nőt ez EzoTV-től akik ilyen misztikus erőkel foglalkoznak (Pl. Mirjam) és az ő segítségével meg tudod azt tudni hogy szellem e vagy démon vagy azt is hogy mennyien vannak csak egy kis "szertartást" kell csinálni ami nem más mint a ház tisztítás.

Nálunk is volt régen szellemi tevékenység, igaz nem is olyan régen kb. 2 éve kezdődött el és 3 hónapja lett vége de az a helyzet ha ez komolyodik akkor akár éjjel meg is tud ölni ha démon!!

Én a helyedbe beszereznék egy szobatársat vagy másik szobába költöznék és ha egyik se jönne be akkor másik iskolába mennék mert így nagy veszélynek vagy kitéve!

Ha ördög akkor tuti hogy van Magyarországon ördögűzéssel foglalkozó ember és őt kell felkeresni!

De akár papot is hívhatsz meg elvileg ők is értenek valamilyen szinten a szelleműzéshez!

Remélem hogy nem esik bántódásod, és azt is hogy ez nem valamilyen visszatérő troll által kreált kérdés! Habár az utóbbit kétlem.

2015. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
utolsó te ezt tényleg komolyan gondoltad?? ezo tv.... háh xDD
2015. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Majd irj ha van fejlemény!
2015. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Dubitus!

Nekem is vannak 3 sőt 2 éves kori emlékeim.


Kedves Kérdező!

Látta/tapasztalta már más is rajtad kívül ezeket a jelenségeket?

2015. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!