Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te miért szavaztál a fideszre?

Te miért szavaztál a fideszre?

Figyelt kérdés
Ki miért szavazott a fideszre? Van oylan, aki logikus választ tud erre adni, nem csak a "van jobb?" meg a többi terelő dumát.
2018. okt. 27. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Ne nézz már hü....nek!Nem is rájuk szavaztam!!!
2018. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Bár én utálom a Fideszt, de a többség szerintem azért szavazott rájuk mert a migránsokat nem engedik be.
2018. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

A média hatalomátvétele és nonstop migránspropaganda lehetett a fő ok, hiszen ismertek azok az esetek amikor falvakban pánik tört ki már csak az említésükre is, vagy a rendőrséget azonnal tárcsázzák ha nem fehér bőrű ember tűnik kisebb vidéki helyeken, mert annyira beleültették a fejekbe a rettegést.

Pedig a "migránsok" sosem akartak ide jönni, és most sem jönnek. Magyarország mindig is tranzitország volt, a menekültek és gazdasági bevándorlók is mind az élhető nyugatra akarnak menni, mint azok a magyarok is akik kénytelen nyugatra költözni és új életet kezdeni, ha meg akarnak élni valahogy. Nyugat felől mi még mindig balkán vagyunk.

2018. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Magyarország még nem nőtt föl. Apára van szüksége. Ez van. Én nem harcolok az univerzummal. Nem szeretem a fideszt, de illúzió lett volna másra szavazni.
2018. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Pedig erre a kérdésre evidens a válasz:

Volt jobb? És melyik lenne az, az április óta eltelt idő függvényében?

Ha tudsz csak egyet is mondani, itt és most írásba adom neked, hogy legközelebb arra szavazok!

2018. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Én nem szavaztam, de x ismerőseim igen.

Mert:

-csak ő emelik a bért(hát ***,ha csak ők vannak kormányon jóhogy, 1 személyről van szó)

-Kötsög(, nőket megerőszakoló )migráncsok!!44444444444négynégy(min. 2 személy.)

2018. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Kispajtás a választani a választékból lehet.

A menüből a legkevésbé rossz a fidesz.

A fidesz legalább nem támogatja a migránsokat.

Elég jól kormányoz. Fejlődik az ország. Felszámolta a munkanélküliséget.

Minden egyéb hibájuk ellenére, nekem ők a legszimpatikusabbak ezért őket választottam.


Majd ha a következő választáson lesz párt aki az én érdekeimet akarja képviselni, akkor rájuk szavazok.

2018. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Mert jól végzik a munkájukat. Nem "kevésbé rosszul", mint ahogy mások tennék, hanem jól.
2018. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a csövesek rendbeszedése is tetszik.


Nem is csalódok a baloldalban, ismét az anarchia a kosz a mocsok az igénytelenség pártján vannak.


Holnap lenne szavazás is a fideszre szavaznék.

2018. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Mert fiatalosabb, és hitelesebben képviseli a liberális értékeket, mint az SZDSZ.

(Az indoklásból következik, hogy ez a rájuk szavazás már régen volt :)

2018. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!