Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fideszre szavazztál,...

Ha a fideszre szavazztál, miért szavaztál rájuk?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*szavaztál. Bocsi :D
2014. okt. 27. 13:29
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Mert ez az egyetlen part ami meg nem falja fel magat lasd Mszp es meg Gyurcsany is belejuk rug.A jobbik szélsoseges.Egyebkent meg az LMP mostanaba megtetszett
2014. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"Mert ez az egyetlen part ami meg nem falja fel magat."


Ha ilyen sok és kemény érved van mellettük, akkor inkább ne menj el szavazni, b+.

2014. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Én a családi adókedvezmény miatt szavaztam a fideszre, azt mindenki más el akarta venni.
2014. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ez az egyetlen part ami meg nem falja fel magat"


Viszont annyi féle ideológiát, politikai irányt követett már, hogy felsorolni se lehet. A szélkakas nem fordul annyit mint amennyit ez párt fordult már.

2014. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem voltam ugyan szavazni, de megértem hogy őket szavazták meg az emberek. A többi párt egyértelműen nem volt kész a feladatra, nem volt igazi kihívója a fidesznek, ami sajnálatos.


Sok mindennel nem értettem egyet az elmúlt 4 év kormányzása alatt, de annak sincs sok értelme hogy 4 évente teljesen új kormány alakuljon.

2014. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!