Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál arra a pártra,...

Miért szavaztál arra a pártra, amelyikre szavaztál? Mert láttad a reklámját? Válassz:

Figyelt kérdés

A- Igen, mert a szavazás előtt jól reklámozták magukat. Tetszett amiket mondtak, de amúgy semmit nem tudok a pártról és a magyar politikáról sem.

B- Igen, mert a szavazás előtt jól reklámozták magukat, és már korábban is velük szimpatizáltam, a reklámjukkal végképp meggyőztek.

C- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt, többé-kevésbé ismerem az adott pártot és meggyőződésből szavaztam rájuk.

D- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt, azért szavaztam az egyik párta, hogy annyival kevesebbet kapjon a többi párt, aki még kevésbé szimpatikus. (Ergo ellenszavaztam.)

D- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt. Valaki ismerősöm vagy rokonom mondta hogy kire érdemes szavazni és én rá hallgattam.

E- Egyéb, és pedig...


(A mostani EP szavazás, és a korábbi parlamenti szavazásról is írhattok, csak jelöljétek meg, hogy melyikre gondoltok.)



2014. máj. 26. 11:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Elírtam, áhhh, legyen a d után dz!!! Tehát:


DZ- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt. Valaki ismerősöm vagy rokonom mondta hogy kire érdemes szavazni és én rá hallgattam.


bocs!


Ja és hogy melyik párt az, az most itt mindegy, abba ne menjünk bele!!!

2014. máj. 26. 11:13
 2/12 anonim ***** válasza:
C
2014. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Cééé
2014. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
C
2014. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
c
2014. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
C
2014. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
C, Jobbik
2014. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
C
2014. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Hihetetlen mennyi tudatos szavazó lett az országban hirtelen:D Mindenesetre én C, DK!.
2014. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is csak nézek... mennyi c!

Amúgy én a C és D vegyítve...


Bár az is benne lehet, hogy aki nem tudatosan tette, az most nem is olvasgat ilyen témájú cikkeket, kérdéseket...

2014. máj. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!