Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál arra a pártra,...

Miért szavaztál arra a pártra, amelyikre szavaztál? Mert láttad a reklámját? Válassz:

Figyelt kérdés

A- Igen, mert a szavazás előtt jól reklámozták magukat. Tetszett amiket mondtak, de amúgy semmit nem tudok a pártról és a magyar politikáról sem.

B- Igen, mert a szavazás előtt jól reklámozták magukat, és már korábban is velük szimpatizáltam, a reklámjukkal végképp meggyőztek.

C- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt, többé-kevésbé ismerem az adott pártot és meggyőződésből szavaztam rájuk.

D- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt, azért szavaztam az egyik párta, hogy annyival kevesebbet kapjon a többi párt, aki még kevésbé szimpatikus. (Ergo ellenszavaztam.)

D- Nem, a reklámjuk nem befolyásolt. Valaki ismerősöm vagy rokonom mondta hogy kire érdemes szavazni és én rá hallgattam.

E- Egyéb, és pedig...


(A mostani EP szavazás, és a korábbi parlamenti szavazásról is írhattok, csak jelöljétek meg, hogy melyikre gondoltok.)



2014. máj. 26. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
C
2014. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aki Jobbikra szavazott nyugodtan mondhatja az A-t... Épeszű ember arra a pártra nem szavaz.
2014. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!