Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni, hogy több...

Mit lehetne tenni, hogy több női turistát csábítsunk Budapestre?

Figyelt kérdés
A turizmus tombol, csak nem olyan jellegű mint azt sokan szeretnék. Nem a turizmussal van önmagában baj, az jó lenne, ha normális turizmus lenne. Csak ahogy már a modern magyar sorozatokban is ábrázolják a budapesti turizmust (pl. az Aranyélet), csapatos részeg férfiak, akik ráadásul nem túl műveltek, a kinti munkásosztályt erősítik. Viszont még nekik is olcsó az itteni buli, mert kint a minimálbér is ilyen fél milla, tehát annyit egy csavarválogató keres Angliában, Hollandiában, Belgiumban meg ilyen helyeken. Női turistákból viszont hiányt szenvedünk. Nem szoktam látni egyáltalán részeg külföldi női bandákat a bulinegyed környékén. Egyetemisták is inkább férfiak jönnek ide. Hogy lehetne népszerűsíteni Budapestet a nők körében is, hogy ez az arány ne boruljon fel, és jöjjenek nők is ide külföldről?
2018. okt. 22. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként meg aki olyan hülye, hogy abból, hogy előreengedik az ajtóban, azt hiszi, hogy ezzel lealacsonyítják, az higgye is azt!
2018. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem hülye csak mások a szokásaik. Most pont olyan fafejű vagy mint a migrant aki idejön és szerinte rögtön egész Európának az ő szokásai szerint kéne élni.
2018. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12.


Legyünk már komolyak. Én csak udvarias vagyok. Amellett ismétlem: hosszú évekig oda jártam, a cégünk irodistáiról van szó, akikkel kiváló munkakapcsolatban voltam.

2018. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már épp elegen vannak.
2018. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#7: Azért összejönni mégis egy skandinávval, vagy nyugat-európaival jönne össze, nem egy ilyen proli kelet-európai kamionossal, megnyugodhatsz.
2018. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.


Távol álljon tőlem a hiúság, nem vagyok piperkőc bájgúnár, de kifejezetten jóképünek tartanak a nők. Főleg a nálam pár évvel idősebb asszonyok, és én ezt - jóllehet plátói módon, hiszen nős vagyok - felettébb élvezem.


És a svéd csajokkal sem került volna különösebb erőfeszítésembe, hogy az intelliktuális szimpátia utóbb testi kontaktus formájában materializálódjon.

2018. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: Más kérdés testi kontaktust létesíteni velük, és más kérdés összeházasodni valakivel, és együtt élni, ezt házasként bizonyára te is tudod.
2018. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12%

17.


Nyugodj meg, nekem sem kéne egy felvilágosult svéd emancipanci hosszabb távra.

2018. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!