Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni, hogy több...

Mit lehetne tenni, hogy több női turistát csábítsunk Budapestre?

Figyelt kérdés
A turizmus tombol, csak nem olyan jellegű mint azt sokan szeretnék. Nem a turizmussal van önmagában baj, az jó lenne, ha normális turizmus lenne. Csak ahogy már a modern magyar sorozatokban is ábrázolják a budapesti turizmust (pl. az Aranyélet), csapatos részeg férfiak, akik ráadásul nem túl műveltek, a kinti munkásosztályt erősítik. Viszont még nekik is olcsó az itteni buli, mert kint a minimálbér is ilyen fél milla, tehát annyit egy csavarválogató keres Angliában, Hollandiában, Belgiumban meg ilyen helyeken. Női turistákból viszont hiányt szenvedünk. Nem szoktam látni egyáltalán részeg külföldi női bandákat a bulinegyed környékén. Egyetemisták is inkább férfiak jönnek ide. Hogy lehetne népszerűsíteni Budapestet a nők körében is, hogy ez az arány ne boruljon fel, és jöjjenek nők is ide külföldről?
2018. okt. 22. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Minek jönne több nő? Egy átlag hétköznapi férfi egy nőt sem kapna meg közülök akkor sem, ha millió nő jönne.
2018. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha a magyar nök körében sikertelen vagy, a külföldi nők körében is az lennél. Az is elég árulkodó, hogy a RÉSZEG külföldi női bandákat hiányolod. :D
2018. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak balázska, aki azt hiszi, hogy neki azért nem jut nő, mert túl sok a külföldi turista :D
2018. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Uránoszi farkas ***** válasza:
0%

Nem én vagyok a kérdező, de igaza van.


És a nyugati turisták tényleg viszik a magyar nőket. Néha szó szerint is.


Megfarkalják itt őket, aztán költöztetik ki magukhoz Nyugatra.

2018. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%

Minek? Szép kevés van köztük. Mutass már pl. szép holland nőt! Kese, szeplős, dagi, csúnyácska mind. Az angolt ne is feszegessük. Aki jól néz ki, abban valami indiai vagy kelet európai vér van.


Még a svéd kivétel, ott tényleg szép nők vannak.

2018. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

Megjött balázska, Farkas kódnévvel.

Szokás szerint full átlátszó.

2018. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és azt is vitatom, hogy nem szeretik a magyarokat. Eleve szeretik a kelet európaiakat, mert mi még régimódian udvariasak vagyunk a nőkkel. Legalábbis a svédek nagyon kajálták. Oda jártam hat évig. Mondták: ott nem illik nőket előre engedni az ajtóban. Én dafke: Ladies First! - és összevágtam a bokám. Imádták.
2018. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hakap te teljesen hülye vagy. Ez eleve nem svéd szokás hanem német és nem Imádja, megsértődik. Nem illik előre engedni mert ezzel lealacsonyítod.
2018. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk rajtad biztos jót röhögtek hogy hülye keleti tahó bohócnak legalább jó, de a velük egyenrangú férfitól sértések veszik.
2018. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8.


Én meg előreengedem. Majd visszasírja még.

2018. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!