Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mecsek lokátor? "70 település"...

Mecsek lokátor? "70 település" esik a sugárszennyezés körzetébe? Működnek jelenleg is nagy teljesítményű adók, új is épült nem keltek pánikot merre.

Figyelt kérdés

Az átlag lakosság miért nem akadályozta meg a térségére telepített káros létesítményeket? Költözzünk a Mecsekbe mindnyájan...

(Teljesítménysűrűség (µW/cm²) - [link]


2010. jún. 23. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Oltári nagy baromság amiket írnak. Eltén tanulok mérnöki karon, és az adótornyok nem okoznak rákot, mivel a rákot csak bizonyos sugárzástípus tud okozni, pl uránbomlása ahol neutron sugárzás lép fel. Az adótorony teljesen más elven működik, de hiába írnám le, te laikus vagy, ugyse értenéd.

Ha nem akarsz rákot inkább ne cigizz, és ne piálj, és ne kajálj mindenféle xart össze vissza.


Ez a topic teljesen baromság, értelmetlen.

2010. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A solti adótorony 2MW teljesítményű. Egy lokátor mennyi? 2W? 3?
2010. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Az adótorony teljesen más elven működik, de hiába írnám le, te laikus vagy, ugyse értenéd". - ez király :) szegény kérdező.
2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád, hogy mi van a linkben? Nem tudom megnyitni.

Az első válaszoló érvelése hitelesebbnek tűnne, ha lenne az Eltén mérnöki kar.

2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogos. Fizika szakon, mérnköknek.
2010. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Politikai vitát próbáltam nyitni, nem én hisztizek.

A kérdésben lévő idézet is a médiából szólt.


Köszönöm a válaszokat és ajánlom a Mecsekkel szolidaritást érzők figyelmébe.

2010. jún. 24. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!