Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Origót nem...

Szerintetek az Origót nem kellene betiltani, és a cikkszerkesztőket eltiltani a szakmától?

Figyelt kérdés

A betiltás nyílván nem egy demokratikus eszköz, viszont aki ránéz arra a gyűlölet fészekre, megállapíthatja, hogy napi rendszerességgel hazugságokat terjeszt, ezzel az embereket félretájékoztatja.



Napi rendszerességgel állnak portál és a portálhoz közeli források bíróság elé hazudozás miatt.


A jelenlegi sajtótörvények nem szabnak ki ilyen radikális büntetést, de szerintetek nem lenne indokolt?



Az demokratikus, hogy emberek 100.000-it vezetik félre? És hogy nem tájékoztatják őket arról, hogy hazudtak?


Nem bűncselekmény ezt szervezetten csinálni?



2018. okt. 4. 20:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%
uhh 64% te aztán rendesen beleéled magad ebbe az oldalba :D
2018. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"És hogy nem tájékoztatják őket arról, ..."

Én ezt nem tudom, de lehet, hogy vannak olyan cikkjeik, aminek az aljára utólag odaírhatnak módosítást, korrigálást. PL hogy nemtom, hogy tévesen állították azt hogy; vagy update-elték, és az új információik szerint ki kell egészíteniük azzal hogy ......, hogy kerek legyen a történet, vagy valami. Amúgy nemtom, én most csak úgy írok, ami eszembe jutott.

2018. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 AZONAL válasza:
Én minden hír oldallal ezt tenném. Végülis amit nem kell tudnod úgysem tudod, amit meg darálnak mindenhol azt megéri tudnod.
2018. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
7%
Nem egyszerűbb esetleg nem nézni az origót ha nem tetszik?
2018. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Be kellene tiltani minden olyan hírforrást, ami szándékosan hazugságokat terjeszt, az érintett szerkesztőket pedig letöltendő börtönbüntetésre ítélni.

Azt hiszem, nem sok híroldal, újság vagy tévécsatorna maradna.

2018. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 tgt ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy az origoba, meg a többi fideszes szennyportálba ömlenek az állami pénzek. Mi tartjuk el ezeket, akár olvassuk, akár nem.
2018. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!