Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Origót nem...

Szerintetek az Origót nem kellene betiltani, és a cikkszerkesztőket eltiltani a szakmától?

Figyelt kérdés

A betiltás nyílván nem egy demokratikus eszköz, viszont aki ránéz arra a gyűlölet fészekre, megállapíthatja, hogy napi rendszerességgel hazugságokat terjeszt, ezzel az embereket félretájékoztatja.



Napi rendszerességgel állnak portál és a portálhoz közeli források bíróság elé hazudozás miatt.


A jelenlegi sajtótörvények nem szabnak ki ilyen radikális büntetést, de szerintetek nem lenne indokolt?



Az demokratikus, hogy emberek 100.000-it vezetik félre? És hogy nem tájékoztatják őket arról, hogy hazudtak?


Nem bűncselekmény ezt szervezetten csinálni?



2018. okt. 4. 20:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%

A fideszt és orbánt kéne már betiltani, ezek úgy hazudnak hogy a szemük se rebben.

Itta leg ujab hazugság beismerésük. Azt állították hogy nagyon kedvező kölcsönt vettek fel Paks 2 höz az oroszoktól, mostmeg azt nyilatkozzák hogy nagyon drága az orosz kölcsön és máshonnan vettek fel

És hogy a paksi beruházás még el sem kezdődött de már az oroszoktól lehívták a teljes kölcsön 80 százalékát, és az újonnan felvett kölcsönből vissza is fizették azt a 80 százalékot tehát nincs tartozásuk.

Bele sem merek gondolni hogy mivan akkor ha ismét hazudnak és ha az orosz kölcsönt elköltötték és az új kölcsön csak egy fedő sztori.

2018. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
17%
2018. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%

#11

"És hogy a paksi beruházás még el sem kezdődött de már az oroszoktól lehívták a teljes kölcsön 80 százalékát, és az újonnan felvett kölcsönből vissza is fizették azt a 80 százalékot tehát nincs tartozásuk."

Azt hittem már láttam a legnagyobb baromságot felőletek leírva, de mindig megleptek, hogy lehet fokozni.Honnan vetted ezt a hülyeséget??

2018. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
Megtaláltam, elolvastam és már értem.
2018. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

Takács a szövegértésed egyenlő a nullával.

Kimásoltam neked olvasd és értelmezd. Remélem ráébredsz milyen nagy baromságokat írtál.


"Süli válaszában azt írta: eddig a nemzetközi hitelmegállapodás alapján rendelkezésre álló összeg – 98 millió euró – 80 százalékát, vagyis 78 millió eurót hívott le Magyarország az orosz hitelből. Viszont a kormány 2018 májusában „a kedvező pénzpiaci feltételeket kihasználva” élt azzal a lehetőséggel, hogy a hitelt előtörlessze, így Süli szerint most semmiféle tartozásunk nincsen az oroszok felé. Az előtörlesztést Varga Mihály pénzügyminiszter januárban azzal indokolta, hogy az orosz hitel kamata olyan magas, hogy jobb más forrásból gyorsan visszafizetni."

2018. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%
Akik felpontoztak téged KB veled egyszinten tudnak szöveget értelmezni az-az sehogy.
2018. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Akik meg engem lepontoztak azoknak csak gratulálni tudok, IQ nulla szint.
2018. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

Ennyik vagytok ti fideszesek.

KB ennyi igaz a Sorosozásból is, mentek viktorotok után mint a bírka.

2018. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%

#15

Már oda is írtam rögtön a következőben, hogy megtaláltam, elolvastam és értem. Én hibáztam és el is ismertem, ezért írtam oda.

2018. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%

#18

Azért vicces ilyet olyantól olvasni aki képes 3 kommentet is leírni és nem veszi észre, hogy feleslegesen.

2018. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!