Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem játssza ki Orbán a...

Bodorio kérdése:

Miért nem játssza ki Orbán a legerősebb kártyát a migráció ellen?

Figyelt kérdés

Ugyan azt sokszor mondja, hogy a problémát ott kell megoldani, ahol keletkezik,de mi is ez a probléma valójában?

Meggyőződésem, hogy alapjaiban veve ez nem más, mint a GLOBÁLIS TÚLNÉPESEDÉS, amiről rendkívül kevés szó esik,a migrációval összefüggésben pedig szinte soha nem emlegetik!

Mellesleg ez a világ egyik legsúlyosabb KÖRNYEZETI PROBLÉMÁJA IS, hiszen az ember biológiai lény is, és tulszaporodása miatt elveszi az élőhelyeket más fajoktol.Pl.Az, hogy a kedvenc állatom,a tigris veszélyeztetett faj lett, és korábbi állományának a töredéke él már csak a természetben, szerintem rendkívül elkeserítő.

Ezzel nem állítottam azt, hogy a tigris (vagy akármelyik más állat) felsőbbrendű az embernél, és nem kell mondjuk egy olyan példányt kilőni, amelyik emberekre támad.

De az, hogy az évi cca.80 MILLIÓS "emberszaporulat"

társadalmi, gazdasági szempontból is kezelhetetlen, illetve csak a tömeges migráció nem túl kellemes eszközével kezelhető,az biztos.



2018. szept. 25. 22:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
53%
Neharagudj,de mivel orban viktor szemmel lathatoan egy propaganda halozatot epitett ki ezert abszolut 0 ertelme van arrol targyalni amit o mond,mivel azt csakis a sajat hasznara mondja.
2018. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Tegyük fel, holnap kijátssza, ahogy akarod. És? Utána akkor mi lesz?
2018. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
40%

#2 Es.

Ezzel a velemennyel csak az a baj, hogyha veletlen a te fajodat kezdenék el írtani és te is közéjük esnél akkor már egybol mas lenne a velemenyed es konyorognel az eletedert...

2018. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Igazából nem értem a problémád. Az ember az egyete olyan állat, ami le fogja kezelni önmagát. Más ilyen állatfaj egyszerűen nincsen. Csak tíz évet várjál már és majd nézd meg a most írókból hányan lesznek még itt. Hogy tudok-e valamit? Valójában többet mint hinnéd. :)
2018. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
52%
Eleg sokan mondak mar nekem, hogy tobbet tudnak,mint hinnem,aztan mikor lattam azt a nagy tudast akkor nem ajultam el attol a felszinesnel kicsit melyebb tudastol. Mar nem azert
2018. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán tudom h mire gondolsz. De a migráció ténye tartja OV-t hatalomban szal neki nem érdeke h ez a krízis lezáródjon /megoldódjon.


Mivel a Sargentini- jelentés sem a migrációról szólt hanem arról h (finoman szólva)az EU-s politikusok nem nézik jó szemmel h OV a baráti körét gazdagítja az egyébkénti fejlesztések helyett. ( Mer az EU 27 hátrányos helyzetű régiója közül 4 itt van MO-n. )


És ez már kezd k.....a kínos lenni.

[link]

(Nem vagyok GYF fan csak a videó miatt van.)

A Fidesz kommunikációjával ellentétben jelenleg OV az EU legkorruptabb politikusa, nem pedig az EU védelmezője.

És nem azért nem akar kilépni az EU-ból mer 70% EU párti hanem mert MO az EU legnagyobb pénzügyi haszonélvezője. V is OV-ék.

2018. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Orbán, ha nem lennének a migránsok, már ment volna a levesbe. Neki gyakorlatilag minden migráns egy aranytojást tojó tyúk...
2018. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Smith hasonlata jutott eszembe a Mátrix-ból. Az, amikor az embert a tulajdonságai alapján a vírushoz hasonlította.
2018. szept. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Orbánnak nincsen kártyája, csak gibicként szerepelteti magát, a kártyázókat meg ez már kezdi erősen zavarni. Igazi migráns Magyarországra soha nem bejönni akart, hanem csak átmenni. A kerítéssel ezt is meg lehetett akadályozni. Figyelem elterelésre azonban jó ez a téma, mert közben a háttérben fontosabb anyagi ügyekkel lehet foglalkozni. Ez a közel-keleti háborús konfliktus nagyon jól jön minden ország hadiiparának (beleértve Magyarországot is). Ha ez nem lenne, akkor a gazdasági haszon eltűnne, kinek az érdeke lenne ez ?
2018. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert ő is támogatja a migrációt, csak mást kell mondania a szavazatokért. Nézz csak utána, hány betolakodót fogadott már be!
2018. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!