Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják hogy Magyarorszá...

Miért mondják hogy Magyarországon nincs sajtószabadság?

Figyelt kérdés
Igen, a TV-k, rádiók, ujságok, nagyrésze tényleg kormánypárti média, de azért még mindig ott van az RTL, ATV, HirTV amik nem kormánypártiak. Viszont ma már csak a nyugdijasok néznek TV-t a fiatalok már nemigazán, erre ott van az internet. És nem kormánypárti média pedig van az interneten legalább annyi mint ahány fideszes. 444, index, hir24, hvg, napi.hu, portfolio. Ha tényleg olyan nagy szólászabadság korlátozása lenne, meg nem lenne sajtószabadság ezeket a portálokat ellehetetlenítené a fidesz. A 21. században ott az internet arra aki tájékozódni akar, nem csak a TV. És az sem igaz hogy sokaknak még mindig csak az M1 meg a Kossuth rádió fogható, pl vidéken, és a zinternetről mégcsak hallani sem hallott, mert a legszegényebb kis cigánygyereknek is már megvan a zájfón iksz, és a kisnyugdijjas bözsiutalványon csirkefarhátot vásárló nénike is ott simogatja már az okostelefont reggel a buszon és csetel a kisunokájával.

2018. szept. 22. 10:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

#9

EU-s pénzek 2003 óta voltak, mégsem láttunk belőle semmit! Ez hogy lehet kedves?

2018. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
11-es vagyok, bocsánat elírtam, 2004 óta.
2018. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%

A Hír TV már hónapok óta újra fideszes, az ATV pedig Németh Sanya tulajdona, aki pedig már jó ideje fideszes.

De még mindig van egy TV-csatorna, ami nem a kormány valagát nyalja, hát az valóban rettenetesen nagy szólásszabadság, tényleg. :D Annak is esténként van egy híradója, ami 15 percet foglalkozik politikával...

2018. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

A 9-estől még mindig várom a választ, hogy hol vannak a a 2010-es EU-s pénzek? Mert még a kormánynegyedet sem sikerült befejezniük. A 4-es metrót már nem is emlegetem, mert lerágott csont, túl magas labda lenne.

Vagy a beszedett vizitdíjakkal mennyit javult az egészségügy? Ja, el is felejtettem, széfeket akartak a kórházi ágyak mellé! Hoppá, nincsenek széfek, ... pedig milyen fontos lett volna!

2018. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
jav.: nem 2010-es, hanem 2010-ig az EU-s pénzek?
2018. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos most mennem kell tyúkot tojózni, répát egyelni, meg kukoricát címerezni, ezért búcsúzom, további jó elmélkedést az ellenzék sanyarú sorsán!:)
2018. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
A Fidesz gyakorlatilag mindenre ráteszi a kezét, amire csak lehetősége van, de azt még ők sem merik megtenni, hogy csak úgy ellehetetlenítsenek akármit. A látszatot azért valamennyire próbálják fenntartani.
2018. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Tehát már az az érdem, ha nem lopják el a pénzt. Micsoda magas igények.
2018. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
* több pénzből több pénzt ellopni nem lesz olyan feltűnő, mint kevesebből hasonló mennyiséget. De mindegy is, mert én egy pillanatig sem hivatkoztam az előző kormányok nagyszerűségére, tehát ez hibás érvelés volt.
2018. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Az az oldal sipítozik sajtószabadság után akik regnálása idején kb megszünt a jobb oldali sajtó? 😀
2018. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!