Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják azt, hogy...

Miért hazudják azt, hogy Magyarországon van rasszizmus?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 11:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Miért hazudod, hogy nincs?
2018. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
Miért, nincs? Amikor megy a cigányozás, románozás, mocskos szlovákozás, nem beszélve a migránsokról. Tényleg nincs :D
2018. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én ezt nem vettem észre, pedig városban élek
2018. szept. 16. 11:58
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
Az elég nagy baj, mert a magyar még a magyart is utálja...nyisd ki a szemed, azt majd meglátod.
2018. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg nincs rasszizmus, pedig igény az volna rá.
2018. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Már ne is haragudj, de nincs olyan ország ahol ne lenne. Éppen csak különböző mértékben és esetleg másképp kezelik.
2018. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Fel kellene fogni végre, hogy az emberek NEM rasszisták! Csak utálják, ha az életüket, családjukat, biztonságukat, nyugalmukat, testi épségüket, vagyontárgyaikat valakik veszélyeztetik és ha ez ZÖMÉBEN(!) bizonyos csoportokhoz köthető, akkor azzal nem szimpatizálnak, gyanakvóvá válnak, elkülönülnek. Ez a természetes reakció normális emberek esetében.
2018. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

Magyarországon nincs rasszizmus.

Az nem rasszizmus, hogy tele az embereknek a tökük a cigányokkal meg a többi hordalékkal, akik átjáróháznak nézik az országot.

2018. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

7-es!


Lopott, ártott, bántotta a legtöbb magyart ázsiai vagy fekete vagy muszlim?


mégis ha megkérdeznék egy átlag társasház lakóját, hogy szíves elcserélné a mostani lakását egy nagyobb lakásra, egy olyan házban, ahol a lakososk 90%-a magyarul beszélő, de fekete és ázsiai a többség azt mondaná, hogy Isten őrizz maradok itt, de ha egy színmagyar házat ajánlunk föl, akkor a többség elfogadná.


Inkább az a kérdés, miért hazudják páran, hogy nincs rasszizmus.

2018. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

9-es!

Csak a hülye embernek kell tanulnia a saját kárán (vagy még abból sem) az okos más kárán tanul, vagy lesz óvatos.

Én Észak-Olaszországban élek nagyrészt, nekem nem Orbán Viktor mesél a migrációról, hanem a saját bőrünkön tapasztaljuk.

De ha ez nem lenne elég, külföldi csatornákat nézünk, ismerjük Calais, Chemnitz, Párizs és a többiek problémáit a tárgyban, tehát te engem ne akarj meggyőzni, hogy ez milyen frankó!

Egyébként nem értem, hogyha egy maroknyi kisebbségnek ez bejön, miért nem megy olyan országba - hiszen megteheti - ahol ez tendencia, miért akarja a többségre erőltetni az ő

álláspontját?

2018. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!