Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a tagdíj a Fidelitasban?

Mennyi a tagdíj a Fidelitasban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, ártól függetlenül csatlakozom jövő évben. (Beadom a két ajánló aláírásával ellátott jelentkezési lapot.)

Az ellenzékisek, illetve a Jobbik/Jobbik-IT tagok kíméljenek a megtérítésemmel és "jobb útra terelésemmel".

Az Orbán-t szidó megnyílvánulásokra nem vagyok kíváncsi. Láttam már eleget. Arra sem, hogy nem érdemes csatlakoznom a Fidelitasba.


Teljes mértékben átgondoltam. Jövőre érem el azt a kort, amitől csatlakozni lehet, ezért jelentkezem csak jövőre.


A normális válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot~



2018. szept. 16. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
86%

"a honlapot sajnos semmilyen eszközről nem tudom elérni. Egyáltalán nem tölti be."

Megnéztem neked a fidelitas oldalát PC alól két, különböző módon beállított böngészővel, valamint egy androidos telefonról is, mindhárom esetben betöltődött és böngészhető volt.


"Viszont a többi elérhetőséget valóban tudom/ismerem."

Mégsem ott kérdezted meg... Amúgy már az előző kommentednél is látható volt, hogy valami nem stimmel ezzel az egésszel, hiszen azt írtad, hogy a helyi fidesz-elnök támogat és segíteni fog neked az ajánlók megszerzésével. Ez azt jelenti, hogy ismeritek egymást, tehát legalább egy olyan embered van, aki megadhatná neked a felvilágosítást.


"Nos, az egy másik kérdés, hogy miért nem ott kérdeztem meg. Igazából az érdekelt, hogy itt kapok-e normális válaszokat."

Itt két lehetőség van. Vagy igazat mondasz és eleve hátsó szándékkal kerestél meg bennünket, hogy a szabadidőnkben segítsünk neked a kis játékodban, ami nem tisztességes dolog, vagy most találtad ki az egészet, hogy mentegesd magad.


"De ha egy idő után sem jutok ezzel a kérdéssel semmire valószínű, hogy megkeresem őket kérdésemmel."

Tehát ha minden kötél szakad, megpróbálod azt a megoldást, amelyik a legegyszerűbb és a leglogikusabb. Ráadásul mindezt olyan stílusban, hogy "ha már benneteket nem lehet használni semmire". Ez egyre rosszabb...


Nézd, én nem akartam ilyeneket írni, de ez a hozzászólásod kiverte nálam a biztosítékot, ezért leírom: menj csak nyugodtan a fidelitasba, ezzel a mentalitással pont oda való vagy.

2018. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!